Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Ya abi hahaha başına niye sıfır kodluyorsunuz yayınladıkları kılavuz sorularda direk sola dayanarak sayıyı kodluyorduk. Orda bir kargaşa olmuş kurum kodu kodlar gibi kodlatmışlar millete İnşallah kabul ederler.

@AYUU ben sana diyeyim organik bileşik grubu sorcaklar bi tane amin falan fizik te de transformatör diyot gibi bişey gelcek

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Ya abi hahaha başına niye sıfır kodluyorsunuz yayınladıkları kılavuz sorularda direk sola dayanarak sayıyı kodluyorduk. Orda bir kargaşa olmuş kurum kodu kodlar gibi kodlatmışlar millete İnşallah kabul ederler.

@AYUU ben sana diyeyim organik bileşik grubu sorcaklar bi tane amin falan fizik te de transformatör diyot gibi bişey gelcek
Baktım bugün de çok iyi değilim ya fende zamanında çalışmadım artık ne toparlarsam. o sıfır olayına hiç girme çok sinirliyim delirecem.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hayırdır abi hallolur sıkma canını. Napalım bizde koşturmaya devam son 3 gün

yav iş sıktı ya yoğundu, oruç kafayla mıdır nedir birinde tarihi yanlıs yazmışım ikisini yanlış yere göndermişim falan :D Hallolmayacak hatalar değil tekrar gönderdim düzelttim de gereksiz hatalar, ilk defa hata yapıyorum bi de sinirlerim bozuldu :D

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
yav iş sıktı ya yoğundu, oruç kafayla mıdır nedir birinde tarihi yanlıs yazmışım ikisini yanlış yere göndermişim falan :D Hallolmayacak hatalar değil tekrar gönderdim düzelttim de gereksiz hatalar, ilk defa hata yapıyorum bi de sinirlerim bozuldu :D
Geçer abi unutur gidersin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım