Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Düşünce güzel de, public forumda bunu enine boyuna tartışalım ki kimliğimiz gizli kalsın :D Bir de, Fenerbahçe'den Boğaziçi köprüsü çıkışı bu akşam 1,5 saat sürmüş. Eylem yerine erişimde sıkıntı yaşanması da muhtemel :)

Bu arada Manchester Utd. farka gidiyor. CSKA 7 farktan sonra salmış halı saha takımı gibi gol yedi az önce :D 0-3 oldu

Demirden korksak trene binmezdik aga [emoji6]
O zaman biz de köprünün ortasındaki adamların artmasını talep edenlerden mi olalım yani [emoji33][emoji33][emoji33]

Eywallah @kenblock tabiki Giulia, yanlış yazmışım:)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Valla ferrari lambo testlerinde bahsedilen ayrintilar bilgiler vs bir kenara bu apaci eline dusmus rx8 bir kenara neyse.
aynı düşünüyoruz ferhat albayrakla çekilen testlerin doluluguna bakın birde bu tür testlerin doluluguna
elbette boş degil sinanın degerli yorumları var
fakat bu tarz araçlar kötü nam salmış ne yazık ki

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
aynı düşünüyoruz ferhat albayrakla çekilen testlerin doluluguna bakın birde bu tür testlerin doluluguna
elbette boş degil sinanın degerli yorumları var
fakat bu tarz araçlar kötü nam salmış ne yazık ki
Eksiklikler soyleyeyim. Lastik ebatlari yok. Anahtar yok. Motoru bir distan cekelim yok.ic mekan yok. Arka koltuk baslarindaki detaylar yok. Bose ses sistemini goster bari yok. 0 100 gorelim oda yok.kapilarin acilmasi ? Yok.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Eksiklikler soyleyeyim. Lastik ebatlari yok. Anahtar yok. Motoru bir distan cekelim yok.ic mekan yok. Arka koltuk baslarindaki detaylar yok. Bose ses sistemini goster bari yok. 0 100 gorelim oda yok.kapilarin acilmasi ? Yok.
Aceleye gelmiş diyorsun haklısın
ben de ekleyeyim
1)ön koltuklar iyi yıpranmış
2)varex var sandım yokmuş çok şaşırdım:)

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
vJLL2O.jpg
nJgg61.jpg

Pandaya led ampul aldık vallahi fişek oldu mübarek:p

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım