Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault
iyi aksamlar hacım hoşgeldin sen nasılsın daha iyi misin:)
Valla yazdığım gibi; ufak ufak yürümeye falan başladım, kafa da toparlanıyor aynı zamanda. Çok şükür, daha alacak nefesimiz atacak adımımız varmış demek ki. :)
Biz iyiyiz abi dersler falan kel kör yuvarlanıp gidiyoruz seni sormak lazım :)
Allah kolaylık versin kardeşim. Yeni bir şehir, yeni okul yeni bir hayat... Dikkat et kendine. Yardımcı olabileceğim en ufak bir şey bile olursa... ;)
Fizik tedavi nasıl gidiyor abi gelişme var mı? Elektrik iyi geliyosa biz de yaptıralım :D :D
Biz içinde araba manyaklığı olan insanlarız abi, bu kadar büyük bi kazadan sonra dönerken zorluk çekmen çok normal ama inanıyorum ki fizik tedaviden sonra alacağın ufak desteklerle eski günlere geri dönüş olur :)
Elektrik neden veriliyor bilmiyorum. Açıkçası bana ne, neden yapılıyor hiç bilmiyorum. Sadece yapıyorum. Go with the flow. :D Araba konusunu bilmiyorum kardeşim ya inan midem bulanıyor. :( Hayırlısı olsun.

Biraz yoğunum ufak tatlı bir telaşım var ama şükür diyelim :). Sen nasılsın abi?
Kolay gelsin kardeşim. Nedir bu ufak tatlı telaş, hayrolsun? :)
Yapma be kardeşim. Hazır ol o zaman çünkü; hayat seni ilk fırsatta duvardan duvara vuracak. :(

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Allah kolaylık versin kardeşim. Yeni bir şehir, yeni okul yeni bir hayat... Dikkat et kendine. Yardımcı olabileceğim en ufak bir şey bile olursa... ;)
Eyvallah abi çok sağolasın :)
Elektrik neden veriliyor bilmiyorum. Açıkçası bana ne, neden yapılıyor hiç bilmiyorum. Sadece yapıyorum. Go with the flow. :D Araba konusunu bilmiyorum kardeşim ya inan midem bulanıyor. :( Hayırlısı olsun.
Onun da zamanı gelicek inşallah

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Valla yazdığım gibi; ufak ufak yürümeye falan başladım, kafa da toparlanıyor aynı zamanda. Çok şükür, daha alacak nefesimiz atacak adımımız varmış demek ki. :)

Yapma be kardeşim. Hazır ol o zaman çünkü; hayat seni ilk fırsatta duvardan duvara vuracak. :(
İnşallah daha da iyi olursun :)burada eskisi gibi daha çok muhabbet ederiz dertlesiriz inşallah sağlık ve sıhhatle birlikte:rolleyes:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,349
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Şans gene yüzüme gülmeyeceği için uzak duruyorum zaten agsdhsh :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bizim gibi poğaçalara kim bakacak olm :D
Ben saldım zaten bizim gibi saplar anca platonik olur

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim gibi saplar hayatın keyfini sürer olum misal biz ehliyeti alınca sevgiliyi evden alamaya değil köfte yemek için inegöle, çiğ börek için eskişehire hatta tavas kokoreçi için denizliye kadar gidecek damak tadı yüksek olan eat drive and sleep felsefesine az buçuk sahip olan/olacak adamlarız ;):D.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Bizim gibi saplar hayatın keyfini sürer olum misal biz ehliyeti alınca sevgiliyi evden alamaya değil köfte yemek için inegöle, çiğ börek için eskişehire hatta tavas kokoreçi için denizliye kadar gidecek damak tadı yüksek olan eat drive and sleep felsefesine az buçuk sahip olan/olacak adamlarız ;):D.
onları yapacak parayı kazandığında umarım harcayabilecek vaktin olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım