Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,033
7
51,365
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Tamam öldürmez ama, bari araçtan çıkış zorlaştırılmasaydı. Zaten kapı kolları modern zamanların güvenlik amaçlı değiştirilen tasarımlarından değil, bari o kapılar sıkışmasaydı. İtfaiye gelene kadar kapılar açılamayacak mı?

Rijitliği yeterince düzeltemediniz, bari kapı kollarını makyaj diye yutturup değiştirseydiniz.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,232
45,833
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Safety Assist denilen güvenlik ekipmanlarının olmadığı yahut yetersiz olduğu modellerde acayip derecede puan kırılmış. Mesela perde hava yastığı olan otomobilde bu hava yastığının omuz kısmını koruyup korumaması, önden çarpışmalarda ön hava yastığının göğsü koruyup koruyamadığı gibi detaylı konulara eğilmişler. Belli ki artık güvenlik sistemlerinin bir çoğunun otomobillerde standartlaştırılması gerekiyor.

Son düzenleme:

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
bugün turktelekom vs gittim o bahsedilen iPhone x kampanyalarında illa taksitle almanız gerekiyor iPhone 6s üzerinde 6000 tl ödemiş oluyorsunuz yani yine kandırma peşindeler, bu trde ticaret halka ne zaman gelişecek merak ediyorum yurtdışında kuzu firmalar mesela vodafone buraya geliyor o da aynı herhalde bunları kendi devleti bile kazıklıyor biz de nemalanalım diyolar

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bir araç benzinde ne yakıyorsa lpgde %30 fazlasını yakar diyen kimse saçmalıktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım