Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,410
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Elimde 2016 makyajsız kasa Corolla'dan çıkma 4 adet 16 inç demir jant ve orijinal jant kapakları var. 20 bin km kadar araç üstünde takılıydı. Alabilecek bir yer bilen var mı?

Temsili fotoğraf (bunun aynısı, deformesi yok):
2016-model-toyota-corolla-1-33-life-hatasiz.8_f.jpg

Kışlık olarak alan çıkacaktır sahibindene vs koy derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,027
1,998
2,770
Marka
Subaru
Havasını kontrol ediyor musunuz çünkü düşük basınç yerdeki çivi, taş vsyi lastiğe daha kolay batmasına sebep oluyor. Ya da genelde kullandığınız bi rotada sağ tarafta inşaat varsa ondan da şüphelenebilir :D :D
İstanbulda arasokaklara girip çıkınca aracın dışı şantiye arabasına dönüyor hiç mutlu değilim :/

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
İstanbulda arasokaklara girip çıkınca aracın dışı şantiye arabasına dönüyor hiç mutlu değilim :/
Memleket tozdan topraktan geçilmediği için normal. Zaten o yüzden avrupada en kötü lastik bile belli bi tutuş sağlayabiliyor, arabaların bakım aralıkları daha geç tutuluyor. Gelişmeye çalışıp gelişemeyen bi ülkede yaşamak zor :D

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Memleket tozdan topraktan geçilmediği için normal. Zaten o yüzden avrupada en kötü lastik bile belli bi tutuş sağlayabiliyor, arabaların bakım aralıkları daha geç tutuluyor. Gelişmeye çalışıp gelişemeyen bi ülkede yaşamak zor :D
Valla her avrupa ülkesinde öyle değil :)
A5750D09-590C-4153-94AC-F8A4B7562C6F.jpeg

Şu çöplük gibi şeyler var İtalya’da.
Asfalt kalitesi de değişiyor. Otoyollar genelde güzel oluyor ama fotoğraftaki yol çok da iyi değil ve bu yolun devamında derin çukurlar vs de var.
2. Olarak da aracı alırken babam lastikleri yenilemesini istemiş galeriden, o da yenilemiş ama daha önce duymadığım bir lastik markası. Fazla yol sesi alıyor ve bir kere hafif rampada 1500 devirde çıkarken birden sarmaya başlamıştı araba düşün :).
Abs de erken devreye giriyordu.
Şimdi Hankook kış lastiği var çok iyi lastik o yaz lastiğinden sonra, yani ben Tr’nin yollarını(antalya hariç) çok da küçümsemiyorum.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Ekli dosyayı görüntüle 11602
Asfalt kalitesi de değişiyor. Otoyollar genelde güzel oluyor ama fotoğraftaki yol çok da iyi değil ve bu yolun devamında derin çukurlar vs de var.
2. Olarak da aracı alırken babam lastikleri yenilemesini istemiş galeriden, o da yenilemiş ama daha önce duymadığım bir lastik markası. Fazla yol sesi alıyor ve bir kere hafif rampada 1500 devirde çıkarken birden sarmaya başlamıştı araba düşün :).
Şimdi Hankook kış lastiği var çok iyi lastik o yaz lastiğinden sonra, yani ben Tr’nin yollarını(antalya hariç) çok da küçümsemiyorum.
İzmire gittin mi hiç? Asfalt o kadar erimiş kaynamış parlamis ki inanamazsın bisikletle yanliyosun

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,064
7
51,439
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İzmire gittin mi hiç? Asfalt o kadar erimiş kaynamış parlamis ki inanamazsın bisikletle yanliyosun
+1
Fiesta ile yaz sıcağında bir virajı 30'la dönerken yanlamıştım ama öyle böyle yanlamak değil. Direksiyonu tam tur çevirip kontra verdiğimde zor kurtarmıştım.

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Havasını kontrol ediyor musunuz çünkü düşük basınç yerdeki çivi, taş vsyi lastiğe daha kolay batmasına sebep oluyor. Ya da genelde kullandığınız bi rotada sağ tarafta inşaat varsa ondan da şüphelenebilir :D :D
Zaten patladığını sürekli sola göre 1 psi düşünce anladım, ama heryer inşaat memlekette sağlı sollu ;)

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ekli dosyayı görüntüle 11602
Sen gidip görmüş adamsın tabi ben duyduklarımdan yola çıkarak söyledim ama haklısın bizim anayollar falan fena değil gene ama istanbul içi falan çok kötü genelde.
Zaten patladığını sürekli sola göre 1 psi düşünce anladım, ama heryer inşaat memlekette sağlı sollu ;)
Gönül isterdi ki daha düzenli olsun ama yapacağımız bi şey yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım