HABER Yeni Peugeot 508 Cenevre öncesi görüntülendi!

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Araç 80 mm kısalmasına rağmen bagaj hacmi 473 litreden 487 litreye çıkmış iç taraftada 20mmlik bir artış konusu. Dış kısımdan ufaltırken iç hacimin genişlediğini görüyoruz. Ancak ağırlık olarak aynı değerlerde izliyor bir önceki nesil ile. Gelecek donanımlarıyla beraber çok güzel araç olacaktır ancak ülkemizde el yakacağı kesin.
Dediğiniz durumların sebebi 16 yaşına giren şasiden yeni şasiye geçildiği için

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yeni 508'in başlığı altında tabii ki rakipleri de konuşulacak bundan daha doğal ne var ki ? Neticede karşılaştırma yapıyoruz, birbirlerinin eksilerini, artılarını tartıyoruz. Böylece 508'in de öne çıkan ve varsa geride kalan özelliklerini de daha rahat görmüş oluyoruz. Sadece 508'den konuşulsa 2 sayfayı bile geçmez bu başlık. Mantıksal açıdan konu dışı gelmiyor bana.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yeni 508'in başlığı altında tabii ki rakipleri de konuşulacak bundan daha doğal ne var ki ? Neticede karşılaştırma yapıyoruz, birbirlerinin eksilerini, artılarını tartıyoruz. Böylece 508'in de öne çıkan ve varsa geride kalan özelliklerini de daha rahat görmüş oluyoruz. Sadece 508'den konuşulsa 2 sayfayı bile geçmez bu başlık. Mantıksal açıdan konu dışı gelmiyor bana.
Yani yorumu her arabayla karsilastirarak yapsak daha iyi olur hep ayni arabalar hep ayni ozellikler konusulunca 2.5 sayfa oluyor hic konusulmayan markalarida isin icine katip bakarsak mis gibi olur

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yani yorumu her arabayla karsilastirarak yapsak daha iyi olur hep ayni arabalar hep ayni ozellikler konusulunca 2.5 sayfa oluyor hic konusulmayan markalarida isin icine katip bakarsak mis gibi olur
Bende o sebeple mümkün olduğunca bilgim olan araçlarla karşılaştırarak yorum yapmaya çalışıyorum. Opel'in AGR koltuğundan da bahsediyorum, Ford'un iç mekan ergonomisinde son derece eksik kaldığından da bahsetmeye çalışıyorum. Nitekim karşılaştırmalı olarak gittiğimizde araçların yenilikleri ve eksileri daha net ortaya çıkıyor. Aksi bir tutum sergilesek başlıkların çoğu boş kalır. 508 zaten daha çok yeni bir model. Hakkında da fazla bilgi yok. Sadece 508'den konuşarak ne kadar sohbet döndürebileceğiz ki değil mi ?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bende o sebeple mümkün olduğunca bilgim olan araçlarla karşılaştırarak yorum yapmaya çalışıyorum. Opel'in AGR koltuğundan da bahsediyorum, Ford'un iç mekan ergonomisinde son derece eksik kaldığından da bahsetmeye çalışıyorum. Nitekim karşılaştırmalı olarak gittiğimizde araçların yenilikleri ve eksileri daha net ortaya çıkıyor. Aksi bir tutum sergilesek başlıkların çoğu boş kalır. 508 zaten daha çok yeni bir model. Hakkında da fazla bilgi yok. Sadece 508'den konuşarak ne kadar sohbet döndürebileceğiz ki değil mi ?
Her arabadan bahsedebilecek nadir kisilerdensin sen sikinti yok. Ford sever adamsin her basliga gelip mondeo ovmuyorsun her telden her konudan konusulur seninle

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,206
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Bayıldım bayıldım.Arka dizayn hastası olduğum bir duruş önü fu(ü)turistik.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Her arabadan bahsedebilecek nadir kisilerdensin sen sikinti yok. Ford sever adamsin her basliga gelip mondeo ovmuyorsun her telden her konudan konusulur seninle
Baska araclarin basliginda baska bir markanin artilarini ve eksilerini anlatmak yerine ovme durumuna gecilirse tabii o zaman konu disi olur kapatanim. Ona bir lafim yok kesinlikle.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
508 Önden arteona benzemiyor mu keşke biraz daha farklı olsaydı.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Süper duruyor, içi de dışı da mükemmel olmuş. Umarım süspansiyon ayarı da insignia gibi ayarında olur :)
İnsginia meselesine gelince, süspansiyonları bence mükemmel, sertlik olarak da darbe emişi olarak da gayet iyi, tatlı sert ama rahatsız etmeyen bir yapısı var.
Şimdi insigniayı meseleye neden kattığımı söyleyeyim, Opel de artık PSA'nın olduğuna göre çıkan arabaları da onun gibi olur, ona benzer gibi kelimeleri kullanmak gayet doğal bence. Kaldı ki olmasa bile ikisi de d sınıfı araba yani karşılaştırmak gayet mantıklı. Yani burada passat, mazda 6, mondeo gibi kelimeler duymak da abest gelmez bence.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Süper duruyor, içi de dışı da mükemmel olmuş. Umarım süspansiyon ayarı da insignia gibi ayarında olur :)
İnsginia meselesine gelince, süspansiyonları bence mükemmel, sertlik olarak da darbe emişi olarak da gayet iyi, tatlı sert ama rahatsız etmeyen bir yapısı var.
Şimdi insigniayı meseleye neden kattığımı söyleyeyim, Opel de artık PSA'nın olduğuna göre çıkan arabaları da onun gibi olur, ona benzer gibi kelimeleri kullanmak gayet doğal bence. Kaldı ki olmasa bile ikisi de d sınıfı araba yani karşılaştırmak gayet mantıklı. Yani burada passat, mazda 6, mondeo gibi kelimeler duymak da abest gelmez bence.

Aman insignia övme günahtır.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Oha...pardon argo gibi oldu ama görünce aklıma ilk bunlar geldi...

Çok güzel, gerçekten çok şık...
çirkin kaldı bizim arabalar hepten ...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ön tarafta farlar ve panjur taraflarını biraz yadırgadım ama neden bilmiyorum. Tasarım ve iç kalite olmuş. Sınıfında nerede konumlanağını süspansiyon sistemi belirler bence :) Eğer kaliteli arka süspansiyon kullanılırsa zirveye oynar, tutup D sınıfına tekrardan torsiyon koyarlarsa eskisiyle aynı seviyede seyreder, bütün bu geliştirmelere yazık olur.

akif51bmw

Elit Apaçi
21 Ocak 2018
142
265
885
D segmenti araçlar bu fiyatlara çıkmış durumdayken bu paraları bir Opele vermezdim kendi adıma. Sonuçta süspansiyon değil; komple bir araç alıyoruz diye düşünüyorum. Bu yüzden mondeo, passat, Mazda 6 gibi araçlara yönelirdim. 508 büyük iş başarmış gibi duruyor. Eğer doğru fiyatlandırma yapılırsa onu da çok ciddi düşünürdüm

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım