Otopark.com Takipçi Paketi- Neler olmalı?

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Abi sadece yazı şeklinde cama yapışan stickerlardan da olacak mı, yoksa bu tek mi? Şunun Otopark yazanı mesela;
Image_uploaded_from_iOS_11_x700.jpg

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
415
4,115
4,095
37
İstanbul
Abi sadece yazı şeklinde cama yapışan stickerlardan da olacak mı, yoksa bu tek mi? Şunun Otopark yazanı mesela;
Image_uploaded_from_iOS_11_x700.jpg

Yaptırmış olduğum stickerlar'ı her yere yapıştırabilirsiniz. Ben 1 aydır araba camında test ediyorum. 1 hafta kuş pisliği üzerindeydi bilerek silmedim solacak mı diye, hiç bir şey olmadı. Damla sticker çok hoş duruyor.
Tek otopark yazınca insanlar anlamıyor bu ne diyor. onun için otopark.com olmalı

Son düzenleme:

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Yaptırmış olduğum stickerlar'ı her yere yapıştırabilirsiniz. Ben 1 aydır araba camında test ediyorum. 1 hafta kuş pisliği üzerindeydi bilerek silmedim solacak mı diye, hiç bir şey olmadı. Damla sticker çok hoş duruyor.
Tek otopark yazınca insanlar anlamıyor bu ne diyor. onun için otopark.com olmalı
Benim bu konuda tuhaf bir sıkıntım var, insanlar benim stickerlarımı çalıyor :D İçten yapıştırmalı olsa en azından belki utanırlar diyecem ama arabanın içindeki bazı eşyalarım da çalınıyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
yok uzun evet, kot cebinde dışarı çıkabilir doğru, yarın soracağım daha ufak olabiliyor mu diye? ama sanırım bu tip anahtarlıklar havacılıkta da kullanıldığı için standart boyu böyle de olabilir. Bakalım yarın sorunca yazarım
Ben Amsterdamdan bu boyda ve bunun yarısı boyunda Iamsterdam anahtarlığı almıştım Antalyaya gittiğimde fotoğrafını atarım boyut karşılaştırması için

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Ya ben bir yerde takipçi paketinin alınabileceğini, dağıtıma başladığını okudum ama nerde bilmiyorum :) nasıl alabiliriz...

Bulamadım nerede gördüğümü... çok abes ve iştigal bir soruysa kusura bakmayın ..

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Ya ben bir yerde takipçi paketinin alınabileceğini, dağıtıma başladığını okudum ama nerde bilmiyorum :) nasıl alabiliriz...

Bulamadım nerede gördüğümü... çok abes ve iştigal bir soruysa kusura bakmayın ..
YouTube sayfasında duyuru olarak verildi numara da var orada o numaradan ulaşıp gerekli bileğileri alıyorsun ama ben sana numarayı vereyim, madem numarayı vericem yukarıdakileri niye yazdım ben de bilmiyorum

0531 304 02 46

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım