sis lambasi ozellikle arka sis yakip arkadakinin gozunu alanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
sellektor yapiyorum onu da anlamiyor nedir bu sis yakma meraki anlamadim ki

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
yakma mecburiyeti var sanki yasal zorunluluk olsa yakmaz bu sefer nasil gozunu aliyor arka sis

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
sellektor yapiyorum onu da anlamiyor nedir bu sis yakma meraki anlamadim ki
Bununla ilgili yakın zamanda dahi açılmış konular mevcut. Mesaj sayınızı artırmaya çalıştığınızı düşünüyorum. 2. mesajlarınız hep klavyenizle ilgili. Bu konuda hakkınızda iyi niyetli olamayacağım kusura bakmayın. Eğer siz de iyi niyetli olsanız bunları ayrı ayrı başlıklara açmazdınız. En kötü 2. mesajlarınızı ilk mesajlarınızın en üstüne konumlandırırdınız. Bu forumda çok yazan çok mesaj atandan ziyade faydalı şeyler yazan fikir verenler sevilir. Paylaşımlarınıza ve sizden evvel aynı konuda açılan başlıklara göz gezdirmenizi tavsiye ederim. Buradaki herkes eski forum kültürlerinden geliyor unutmayın.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Bununla ilgili yakın zamanda dahi açılmış konular mevcut. Mesaj sayınızı artırmaya çalıştığınızı düşünüyorum. 2. mesajlarınız hep klavyenizle ilgili. Bu konuda hakkınızda iyi niyetli olamayacağım kusura bakmayın. Eğer siz de iyi niyetli olsanız bunları ayrı ayrı başlıklara açmazdınız. En kötü 2. mesajlarınızı ilk mesajlarınızın en üstüne konumlandırırdınız. Bu forumda çok yazan çok mesaj atandan ziyade faydalı şeyler yazan fikir verenler sevilir. Paylaşımlarınıza ve sizden evvel aynı konuda açılan başlıklara göz gezdirmenizi tavsiye ederim. Buradaki herkes eski forum kültürlerinden geliyor unutmayın.
oyle bir niyetim yok ama bunu size ispat etmek zorunda degilim yanlis bolume acmis olabilirim konuyu ama iyi niyetli degilsiniz ki art niyet ariyorsunuz anladigim kadariyla kusura bakmayin kesinlikle bahsettiginiz fikirlere sahip olmadim ama bu konuda suclayici yaklasiminiz hos degil kusura bakmayin siz bal satmaya devam edin isterseniz biraz yeni konu da acin bence klavyem ingilizce iken daha da birsey yazmiyorum size

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
oyle bir niyetim yok ama bunu size ispat etmek zorunda degilim yanlis bolume acmis olabilirim konuyu ama iyi niyetli degilsiniz ki art niyet ariyorsunuz anladigim kadariyla kusura bakmayin kesinlikle bahsettiginiz fikirlere sahip olmadim ama bu konuda suclayici yaklasiminiz hos degil kusura bakmayin siz bal satmaya devam edin isterseniz biraz yeni konu da acin bence klavyem ingilizce iken daha da birsey yazmiyorum size
Boş konuşmaktan iyidir bal satmak. Hayırlı günler size...

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,697
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım