Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    675

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Su tuttuk, 5 dk engelli parkını işgal ettik.
C0021D19-0839-4499-87A3-EFD9B1C149EE.jpeg

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Bugün arkadaşımın 0KM, 1.3 mjet2 95hp lik Egea sını test ettik. Gerçekten çok güzel bir araç urban paket. Güç olarak bizim 307 daha güçlü olsa da egea da fena gitmiyormuş. 307'nin testini çekmeyi düşünüyorum piyasada türkçe adam gibi test yok. onun dışında egea nın milyon tane videosu olsa da onu da bi inceleriz. Maksat video işlerini öğrenelim :D
IMG_20200220_041152-min.jpg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ekli dosyayı görüntüle 23995
Memnun kaldığım C3 ten sonra yılına göre çok dolu C4e geçtim yakın zamanda. Biraz bakımsız kalmış olsa da çok büyük dertleri yok zamanla halledeceğiz.
Tam bir f/p modeli. Güle güle kullanın. Garaj başlığı açın da takipte kalalım. Gerçekten çok sorun yaşamazsanız ciddi radarıma alacağım bir model olur. :)

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
229
310
1,335
Denizli
Marka
Peugeot
Tam bir f/p modeli. Güle güle kullanın. Garaj başlığı açın da takipte kalalım. Gerçekten çok sorun yaşamazsanız ciddi radarıma alacağım bir model olur. :)
Teşekkür ederim hocam.
Abimde dizeli,kuzenimde benzinlisini var,bendeki de benzinli.
Hiçbiri büyük problemler yasamadı, piyasada olan eski Fransızın elektroniği insana arabayı sattırır düşüncesini tamamen yıktı aklımızdaki.
Bende uzun uzun kroniklerini,donanımlarını yazmayı düsünüyorum ama su sıralar biraz yoğunum.

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
229
310
1,335
Denizli
Marka
Peugeot
Arabayı çok kısa da olsa kullandım dizelini motoru çok gürültülüydü motorun durumunu bilmiyorum 280k daydi normal durumu böyle mi
B sınıfı 2004 model ve yılların teknolojisine sahip dizel motorun gürültülü olması olması derece normal tabi ki. Yalnız o yıllardaki rakipleri arasındaki yalıtımı kötü değildi,çok faydası olduğunu dusunmesem de kaput altı izolasyonu vardı. Uzun yolda rakipleeine gore uzun sanzimani da uzun yolda cok ses olmadan gidilebiliyor. Tabi bindiğiniz aracın bakim durumları vs gibi şeyler de etkileyebilir.
1.4 hdi 92 bglik versiyonuna sahiptim,performansından çok memnundum.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
B sınıfı 2004 model ve yılların teknolojisine sahip dizel motorun gürültülü olması olması derece normal tabi ki. Yalnız o yıllardaki rakipleri arasındaki yalıtımı kötü değildi,çok faydası olduğunu dusunmesem de kaput altı izolasyonu vardı. Uzun yolda rakipleeine gore uzun sanzimani da uzun yolda cok ses olmadan gidilebiliyor. Tabi bindiğiniz aracın bakim durumları vs gibi şeyler de etkileyebilir.
1.4 hdi 92 bglik versiyonuna sahiptim,performansından çok memnundum.
Direksiyonu tek parmakla çevirecek kadar rahattı ama vitesi çok küçüktü yav

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım