HABER Volkswagen Grubu yeni Golf, Leon ve Octavia modellerini tanıttı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
mazda nında performans iddiası yok :)
Bence mazdayi ovmeyelim eger bir gun su markayi vag severler bir anlarsa yarin obur gun her kose basinda gorurum forumda koru korune savunulur falan aman bak gozunu yiyeyim yapma birak onlar her konuda en iyisini vw zannetsinler.bak yol tutustan fire verdik millet kabullendi abi mazdaya helal falan diye eger motoruda boyle oversen biz seninle anlasamayiz :D

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Bence mazdayi ovmeyelim eger bir gun su markayi vag severler bir anlarsa yarin obur gun her kose basinda gorurum forumda koru korune savunulur falan aman bak gozunu yiyeyim yapma birak onlar her konuda en iyisini vw zannetsinler.bak yol tutustan fire verdik millet kabullendi abi mazdaya helal falan diye eger motoruda boyle oversen biz seninle anlasamayiz :D
aslında korktuğum da o benim,
babasının aldığı mazda ile fanboyluk yapan liseli genç... tamam tamam kaçıyorum ben

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
noluyo lan biriniz yumuş yumuş biriniz güzelmiş falan
benim iş hayatım kalem+kağıt+pc+fotokopi makinesi arasında geçiyo
e tabi eşimin aldığı kremleri kullanıyorum ondandır bi de
amway favori kremim

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul

Ekli dosyalar

• IMG_4021.JPG
    IMG_4021.JPG
    250.7 KB · Görüntüleme: 177

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
ne kadar vw sevmeyen varsa hep onlara denk gelmiş böyle arıza vs :D :D
vag bizi çok mu seviyor da düşkünü olalım :) Valla Leon'u beğenerek aldık. Ben de çok destekledim, dedim muz gibi araba. Nasılsa performans limit kasmayacaksınız falan filan...
Arka pandizot askısının tırnakları kırık şu anda. Showroomda nasıl kırılmadığına şaşırıyor insan, o kadar kötü bir tasarım. Orta konsoldaki hoparlör kapağı gibi yerin kenarlarında açılma var. Araba 2014. E ne diyelim şimdi...
Bizimkiler Leon'u uzatılmış garantisi bitmeden satıp o arkadaşlarının mazdayı temiz 2.el kapatmayı düşünüyorlar. Bakın dsg filan demiyorum, araba düz vites. Bu Leon sahipleri, mazda ilk alındığı zaman bana gelip "ya bu mazdanın tipi süper de motor çok dandikmiş ya, bizim bayırı leon 4.viteste çılıyo, mazda 2'ye kadar iniyormuş" diyordu. :D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,349
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
vag bizi çok mu seviyor da düşkünü olalım :) Valla Leon'u beğenerek aldık. Ben de çok destekledim, dedim muz gibi araba. Nasılsa performans limit kasmayacaksınız falan filan...
Arka pandizot askısının tırnakları kırık şu anda. Showroomda nasıl kırılmadığına şaşırıyor insan, o kadar kötü bir tasarım. Orta konsoldaki hoparlör kapağı gibi yerin kenarlarında açılma var. Araba 2014. E ne diyelim şimdi...
Bizimkiler Leon'u uzatılmış garantisi bitmeden satıp o arkadaşlarının mazdayı temiz 2.el kapatmayı düşünüyorlar. Bakın dsg filan demiyorum, araba düz vites. Bu Leon sahipleri, mazda ilk alındığı zaman bana gelip "ya bu mazdanın tipi süper de motor çok dandikmiş ya, bizim bayırı leon 4.viteste çılıyo, mazda 2'ye kadar iniyormuş" diyordu. :D
Yalan söylüyorsuuuun vagı kötüleyemezsin alın muhafızlar

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
kardeş burada bir sürü kullanan var. ne hikmetse hep vw sevmeyen kişilerin "çevresinde" var bütün bunlar :)
çevre sayılmaz, biraz daha yakın. Daha dün akşam araba buradaydı. :)
dediğim gibi sizin arabalarınız da güzel beyler. illa daha iyi olmasına gerek yok. severek binin. :) vw olmadan da arabalarınızı sevebilirsiniz
Hayatımda Mazda arabam olmadı, ailede de olmadı :) beğenilerim sahibi olmamdan değil. Ama vag sayesinde, yeni modellerinden ve türkiye distribütöründen nefret ettiğim Opel markasının eski bir modelini daha bir severek kullanıyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım