onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Çirkin ama karakterli :p

Ben onun çirkinliğini seviyorum. Bir de klasik tasarım felsefesinden uzak ve çirkin diye tabir ettiğimiz bir çok model aslında çok fonksiyonel ve kullanışlı olabiliyor. Mesela kendi aracımın içine bindiğimde fanusun içindeki japon balığı gibi hissediyorum kendimi. Her yer kocaman kocaman cam. Twingo, Multipla felan da öyledir. Ferahtır, kullanırken sağı solu izlemek istersin keyif verir. Hasbelkader çekinerek almıştım ama şimdi satamıyorum =)
Evet doğru bi ara C4 Picasso ya binmiştim otostoptan, dedim bu ne heryeri görüyorsun hoşuma gitmişti

jedi

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
44
83
685
42
Kocaeli
2017skodaoctavia2.jpg

octavia 2017 facelift :confused::eek:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Çirkin ama karakterli :p

Ben onun çirkinliğini seviyorum. Bir de klasik tasarım felsefesinden uzak ve çirkin diye tabir ettiğimiz bir çok model aslında çok fonksiyonel ve kullanışlı olabiliyor. Mesela kendi aracımın içine bindiğimde fanusun içindeki japon balığı gibi hissediyorum kendimi. Her yer kocaman kocaman cam. Twingo, Multipla felan da öyledir. Ferahtır, kullanırken sağı solu izlemek istersin keyif verir. Hasbelkader çekinerek almıştım ama şimdi satamıyorum =)
multıpla gercekten bence dunyanın en cırkını yahu :D @berkertekin abıme selamlar :) yanı her turlu cırkın denen araba bır sekılde bırseye benzıyorda multıpla evlerden uzak ya

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Anadol_Pikap30.jpg

kullandığım en çirkin araba kesinlikle bu, dönmeyen direksiyon yapmış konami.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım