HABER Duyuru

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Herkes gider de bu gitmez diyeceğim birisi gidiyor yolun açık olsun ''objektif adam'' senin gibi araba eleştiren daha gelmez arada sırada videolarda görün özletme kendini Sinan abiye destek bizden devam diğer arkadaşlardan da bu olgunluğu beklerim And bey yol ayrımına girdiyse Sinan beyi desteklemek düşer kösteklemek değil...

dogukancay

Doğukan Çay
Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
45
36
645
23
İstanbul
Abi yapma bea çok üzüldüm. Neyse senin için hayırlısı olsun abi. Bizleri unutma arada sırada selam gönder bize yeter abi. Hadi yolun açık olsun

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Abi naptın akşam akşam hayatımın en büyük şoklarından birini yaşıyorum yaklaşık 2 yıldır takip ettiğim otomobil sevdamın ve ilgimin yegane kaynağının sebebi olan sen bana otomobilleri sevdiren adam otopark için canla başla çalışan tırnaklarıya kazıyıp buralara getiren insan bizleri ve otoparkı bırakıyor başımdan kaynar sular dökülür gibi oldu otopark için onedioda hazırladığım içerik o heyecanım reklam yüzündne ret yiyişinde ki üzüntüm hepsi birer film şeridi gibi gözümün önünden geçiyor ve imkan dahi veremiyorum şu an tarifsiz üzüntü ve acılar içindeyim böyle olmamalıydı abi hayat tabi neler getirir nasıl mecburiyetler vardır bilinmez özelindir ama çok koydu be abi @and

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
abi yemin ediyorum şu yazıyı okurken bunu açtım gözlerimden yaşlar süzülmeye başladı abimi kaybetmiş gibi oldum be derinden etkiledi olay beni
6.kere dinliyorum şarkıyı. Sevgilim terketse böyle üzülmezdim. Söyleyecek çok şey var da insanın boğazı düğümleniyor be.
O güzel insanlar güzel M5'lerine binip gittiler...

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
@and reis yolun açık olsun unutma bizi bizler seni asla unutmayacağız nerde olursan ol bir parçamız seninle olacak nerede bir m5 görsek nerede bir otomobil görsek orada sen olacaksın yanımızda bunu böyle bil. İster dünyanın öbür ucunda ol ister burada her zaman her zor anında bil ki burada ki insanlar yanında ve arkanda benim için otomobil anlatan bir adamdan fazlası oldun her zaman nerede bir otomobil muhabbeti dönse ilk adını andığım insan sen olacaksın aldığım ilk arabamda ahdım senden bir iz illaki olacak yav ne oluyor bilmiyorum acayip duygusala bağladım şu an kendime ne oluyor anlayamıyorum mazur gör abi

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
6.kere dinliyorum şarkıyı. Sevgilim terketse böyle üzülmezdim. Söyleyecek çok şey var da insanın boğazı düğümleniyor be.
O güzel insanlar güzel M5'lerine binip gittiler...
ya al bendende o kadar @stan abi kül ettin geçirdin yemin ediyorum elimde peçete ağlıyorum şu an yav acayip aciz bir durum şarkıdanmı nedendir

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Abi yolun açık olsun. Geri dönmen dileğiyle. Keşke 1 nisan olsaydı bugün en azından şaka falan yapıyosun derdim ama malesef 1 nisan değil. Of kelimeler bulamıyorum çok üzüldüm. :(:(:(

Delidana

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
1
2
545
Haydaaa.yurtdışına çıkman niye şirketten ayrılmanı gerektiriyor abi ben onu anlamadım.Kap iki kamera sende ordan yardır ne olacak. Sen Demirbaşsın yahu.hem biz ne olacaz m5 ne olacak

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Abi m5 i kesinlikle satma veya takipçilerden birine sat , geri geldiğinde bu kondisyonda bir araç bulamazsın senin için manevi bir degeride vardı ayrıca

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım