HABER Duyuru

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Değerli arkadaşlar,

Yurt dışına taşınıyor olmam sebebiyle OTOPARK.COM’daki görevimden ayrılıyorum. Sitenin ve şirketin yeni yöneticisi Sinan KOÇ’tur.

Başta videolar olmak üzere tüm içerikler hız kesmeden üretilmeyi sürdürecek. Dün ilk sürüşünü gerçekleştirdiğim makyajlı Volkswagen Golf’ün videosu önümüzdeki günlerde Honda Civic’le birlikte yayınlanacak. İlerleyen haftalarda Ford Kuga ve Opel Insignia gibi diğer yeni modellerin de lansmanlarına katılacağız. Üniversite konferansları da kaldığı yerden devam edecek ve olası bir Megane Cup sponsorluğu da yolda.

Destekleriyle OTOPARK’ı dijital otomobil medyasının zirvesine taşıyan herkese sonsuz teşekkür ediyor, ekibe başarılar diliyorum.

Sevgiler,

And Mehmet ÇETİN

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..
Kaçırın uykumuzu
Zaten sizin kolunuzda kemiğinizi yiyen bir tümör yok onun sızısını çekmiyorsunuz
Yakıştı buraya

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Değerli arkadaşlar,

Yurt dışına taşınıyor olmam sebebiyle OTOPARK.COM’daki görevimden ayrılıyorum. Sitenin ve şirketin yeni yöneticisi Sinan KOÇ’tur.

Başta videolar olmak üzere tüm içerikler hız kesmeden üretilmeyi sürdürecek. Dün ilk sürüşünü gerçekleştirdiğim makyajlı Volkswagen Golf’ün videosu önümüzdeki günlerde Honda Civic’le birlikte yayınlanacak. İlerleyen haftalarda Ford Kuga ve Opel Insignia gibi diğer yeni modellerin de lansmanlarına katılacağız. Üniversite konferansları da kaldığı yerden devam edecek ve olası bir Megane Cup sponsorluğu da yolda.

Destekleriyle OTOPARK’ı dijital otomobil medyasının zirvesine taşıyan herkese sonsuz teşekkür ediyor, ekibe başarılar diliyorum.

Sevgiler,

And Mehmet ÇETİN

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..
Hakkında hayırlısının olması dileğiyle.
Kişisel yorumum;
En doğru kararı vermişsiniz kendi açınızdan. Mezun olduğunuz üniversite, okuduğunuz bölüm, tecrübeleriniz, bilgi birikiminiz saymakla bitmez. Bu iş TR'de yapılacak iş değil maalesef. Ancak hobi olarak yapılabilir. Çünkü pek fazla maddi geliri yok. İsteğim ara sıra yurt dışında olan lansmanlara gidip video çekerseniz, bizi mutlu edersiniz. Kariyerinizde ve hayatınızda başarılar. İnşallah umduğunuz yerlere gelirsiniz :)

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bu sitenin veya bu ismin (otopark.com) geçmişi çok eski (yani ben 2001 zamanını biliyorum, o zaman bile toplu organizasyonlara katılım vs oluyordu .. ) ... zaman içinde aslında büyüdü, markalaştı ... bu akşam yemekten dönerken aklıma bir anda sitenin başka biri tarafından satın alınacağı, şimdi sahiplerinin (o an için And ve Sinan dı aklımda) başka bir girişimde bulunabileceğine dair bir düşünce geçti aklımdan... Tam olarak öyle olmamış, ama yinede önemli bir değişiklik olmuş ... fakat zamanlama konusunda resmen içime birşeyler doğmuş. Hayırlı olsun And, umarım adaptasyonun hızlı ve kalıcı olur.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım