HABER Duyuru

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Aman abi aman aman aman naptın düzenle yav düzenle şunu. Seni uçurmasınlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Valla diyordum ne güzel hafta sonu artık arabalara daha çok vakit ayiririm şimdi aglattin beni and abi ya

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Ooo beyin göçü, alırım bi dal. Şaka bir yana, bence arkana bile bakmamalısın. Başarılı bir Türk olmanın zerre kadar prim yapmadığı topraklardan nereye gidersen git, yaptığın iş ile anılacaksın. Burada ağzınla M5 tutsan kimse umursamaz. Yolun açık olsun...

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Arkadaslar, heyecanlanmayin, belliki And abi gorevini tamamen birakmamis, sadece uzerindeki sorumluluklari azaltip Sinan abiye devretmis. Kendisinin karsisina yurt disinda bir firsat ciktiysa degerlendirmek istiyor olabilir. Bu surecte eminim bize cok degerli videolar yollamaya devam edecektir ki sitenin gidishati icin yurt disina acilmasinin iyi oldugunu dusunuyorum. Hayirlisi olsun

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Aslında beyler bende hak veriyorum. Hatta iyide yapıyor. Bu ülkede niye yaşasın ki? Zaten elimde yurtdışına gitmek için bolca imkan var ben olsam bende saniye durmazdım giderdim, kaldı ki gitmeye çabalıyorum. Yolun açık olsun reis ama gitmeseydin çok süper olurdu.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Arkadaslar, heyecanlanmayin, belliki And abi gorevini tamamen birakmamis, sadece uzerindeki sorumluluklari azaltip Sinan abiye devretmis. Kendisinin karsisina yurt disinda bir firsat ciktiysa degerlendirmek istiyor olabilir. Bu surecte eminim bize cok degerli videolar yollamaya devam edecektir ki sitenin gidishati icin yurt disina acilmasinin iyi oldugunu dusunuyorum. Hayirlisi olsun
inşallah

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Siz bu camia'ya yeni bir soluk getirmiştiniz. Ne badireler atlattınız, ne zorluklardan geçtiniz. Şuan ki duruma yayını ve emeği geçen herkesin ...

Hazmedemediniz dimi lan bu adamları. İstediğiniz süslü cümleleri kurmadılar, kalıpların dışına çıktılar diye. Vermediginiz araçların vites topuzlarini alın ...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
El freni ve egzoz borusu da benden olsun

Valla biz şimdi yine " Sınıf standartlarını karşılıyor " a kalmazsak iyidir .

Bu arada Sinan abi yanlış anlamasin onu sevmiyormusuz gibi buradaki herkes 2sinide sevdiği için burda emin ol Sinan abi sen gitsen yine aynı şekilde uzulurduk . Senin adına da üzülüyorum gerçekten belki yengemizden daha çok and abiyle vakit geciriyordun adeta hayat arkadaşın gibiydi beraber çıktığınız bu yolda asil mesleğini bile hiçe saymistin .

Şimdi belki samimiyetsiz diyecekler çıkar banada ama emin olun mesajı ağlayarak yazıyorum

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Senelerce uğraşılmış, varınız yoğunuz, en önemlisi tonlarca zamanınız harcanmış bir oluşumu bırakabilmek ciddi anlamda yürek ister. Bilmiyorum doğru mu yanlış mı, ama bu kadar kısa bir duyuruyla veda etmek mantıksız geliyor. Belki sadece kurucu ünvanını veriyorsundur, belki yine uzaktan da olsa içinde olacaksındır Otopark'ın ama burada olduğun gibi olur mu bilemiyorum.

Umarım isteklerine, hedeflerine ulaşırsın hocam.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Aslında beyler bende hak veriyorum. Hatta iyide yapıyor. Bu ülkede niye yaşasın ki? Zaten elimde yurtdışına gitmek için bolca imkan var ben olsam bende saniye durmazdım giderdim, kaldı ki gitmeye çabalıyorum. Yolun açık olsun reis ama gitmeseydin çok süper olurdu.
gitmesine üzülmüyorum otoparktan ayrılmasında sıkıntı var. Of tine mi keder ama artık yeter. Yine kapıda kara geceler. Vay çileli başım ortasında kışın iyice beter

FURKANCNKY

Asfalt Kurutucu
7 Eyl 2016
15
7
595
Muhip reyiz gittiginde de üzülmüştüm murat gittiğinde de üzülmüştüm ama bu adamın bu kadar emekten sona bizlerı birakması... Bir yanım mantıklı davranmak en iyisi diyor ama diğer yan da...Buradaki ortak duygu diğer tarafta ağır basıyor

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Ben And abiyi kepce kulağıyla , o gulusuyle tanıdım . Estetiğe girdiğinde bile alisamamistim - değişik gelmişti falan kelimeler boğazımda dugumleniyor .

Edit : benimde kulaklarım kepçe dalga geçtiğim sanilmasin

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Adamın hayatı kurtuluyor ben sevindim açıkçası. Bu nitelikte birinin bizde çürümesine gerek yok; gideceği yerde tüm dünyaya faydalı olur en azından, ne iş yaparsa yapsın. Açıkçası testler sıradanlaşmıştı zaten, Sinan Reis teste aldığı aracı objektif ve akıcı şekilde değerlendirir bizde oradan gereken bilgiyi alırız; buraya kadar tamam. Bu demek değil ki And Reis' den de isteğimiz yok, var tabii ki. Artık gideceğin bölgeye göre bulduğun araçları dağ yollarında sıkar bize de vlog şeklinde atarsın diye umuyorum. Hele birde abisinin yanına gidiyorsa reis gelsin V8' ler 6+ litre motorlar, gürül gürül böyle. :D :D
Arada Sinan Reis' de gider yanına, gör sen curcunayı. :D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
HERKES PROFİLİNİ AND ABİNİN FOTOGRAFİ YAPSİN RİCA EDİYORUM

Veya karartmamiz daha mı iyi olur ?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım