Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
20240307_061245.jpg

Herkesten nefret ediyorum parkı

diablo1905

Profesör
17 Şub 2020
412
998
2,195
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Yoksa Carplay ekleme çalışmalarına mı girdiniz hocam ?
Hocam girdim ama olmuyor maalesef. Anten girişi yokmuş öğrendiğim kadarıyla. Aslında en yeni ve en büyük multimedya ünitesi Mini için. Hatta g20 bmw 3 serisi ve 2, 1serisi fln ile de aynı, bildiğim kadarıyla onların da bazılarında yok. Yani sen 2020 model BMW 3 serisi al CarPlay olmasın. Bu yüzden bazen premiumlar şu opsiyon olaylarından çok can sıkıcı oluyor. Mini pek premium sayılmasa da BMW grup alt markası o da nasiplenmiş

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
443
1,434
2,645
Marka
Ford
Hocam girdim ama olmuyor maalesef. Anten girişi yokmuş öğrendiğim kadarıyla. Aslında en yeni ve en büyük multimedya ünitesi Mini için. Hatta g20 bmw 3 serisi ve 2, 1serisi fln ile de aynı, bildiğim kadarıyla onların da bazılarında yok. Yani sen 2020 model BMW 3 serisi al CarPlay olmasın. Bu yüzden bazen premiumlar şu opsiyon olaylarından çok can sıkıcı oluyor. Mini pek premium sayılmasa da BMW grup alt markası o da nasiplenmiş
Kesinlikle katılıyorum. Bu devirde dünya paralar verip aldığımız 2020 ve sonrası üretimi araçlarda CarPlay/A.Auto olmaması çok can sıkıcı oluyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım