DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Herkese selamlar, yaklaşık 15 20 günlük araba arayışından sonra kendisini 28 Ekim'de aldık. Bolca uno, ka, mk4 fiesta, tipo, felicia, twingo vs baktım ama çoğunun ihale bana yıkılacak gibiydi bu arabayı da rastgele tanıdıkta bulunca ve fena durumda olmayınca kendisini aldık.

Unoya geçecek olursak kendisi 1997 model o zamanki iki donanım seçeneğinin en dolusu olan SX donanım. Opsiyon olan klima ve hidrolik direksiyon bende yok. İllaki içinizden Uno'nun dolusu olsa ne olacak diyenler olacaktır bence de doğru ama aradaki farklardan bildiğim kadarıyla biraz bahsedeyim.

-Ön sis farı
-Boyalı tamponlar ve çamurluk dodikleri
-Model yılına göre devir saati
-Far yıkama
-Daha rahat koltuklar
-Ön 2 cam elektrikli
-Direksiyon simidi farklı spor direksiyon olarak geçiyor
-Dikiz aynasının önündeki aydınlatma

Benim aracım muayene kayıtlarına göre orijinal 140900 km deydi, 15 günde 141600 e yaklaştı bile.

Aldığım günkü fotoğraflar
TJdJ28.jpg

TJdyTo.jpg

TJdVRh.jpg

TJdnOn.jpg

TQP0Z6.jpg

Aldığım günün akşamı ya bu arabanin harareti neden bu kadar 90 ın üstüne çıkıyor diye kaputu açmamla delik su hortumunu görmem bir oldu :D Ondan sonraki gün hemen sanayiye gittim :)

Aldıktan sonra yaptıklarımdan bahsedeyim

-Motor yağı, yağ ve hava filtresi değişti
-Yırtılan hortum ve kelepçesi değişti
-Antifriz ve şanzıman yağı değişti
-Motor kulağı değişti
-Sol arka teker poryası değişti (yalama yapmışlar sol arka tekeri 2 bijon tutuyordu ve ses yapıyordu)
-Far ampullerim kötüydü, Osram Night Breaker Silver ile yeniledim
-Uno'nun kronik sorunlarından biri olan sigorta kutusu bendeyken ömrünü doldurdu, orijinal Mako alıp değiştittirdim. Bu sorunda sinyaller çalışmıyor, hız kadranı ve kadrandaki birkaç ışık hariç her şey gidiyor ve sigorta kutusunun kablolarıyla oynarsanız geri geliyor, sonra geri gidiyor :D
TQPfxv.jpg

TQPwDx.jpg

-Krikomla bijon anahtarım eksikti sevdiğim bi arkadaşım sağolsun hediye etti
TQPWxQ.jpg

Lpg tankı simit olduğu için stepne bagajda duruyor, stepne kılıfı sipariş ettim hala kargoda
-Aynam 80 90 ile giderken kolbasti oynuyordu ve arkayı göremiyordum, vidası gevşemiş ayna kısmını komple indirip hallettim
TQovYS.jpg

-Ve aklıma gelen en son yaptığım havalandırma ızgaralarının içi yaprak vs dolmuştu ve sağ ızgara tamamen kapanmıyordu, söktüm temizledim ve geri taktım.
TQoQAq.jpg

TQonON.jpg

TQoJUP.jpg

Bunun buraya nasıl geldiği hakkında herhangi bir fikrim yok valla çok tuhaf bir malzeme
TQoVRe.jpg

Vee finish

TQooic.jpg

(Bugün çalışan dijital saatimin ışığı söndü)
Benden önceki sahipleri güzel bir ses sistemi yapmışlar, arabanın en iyi kısmı ses sistemi olabilir. Hoparlörleri bilmiyorum ama 50×4 Pioneer teyp var her ne kadar radyo çalışmasa da (anten bozuk herhalde bir ara anteni değişeceğim) auxta aldığım ses cidden tatmin edici.

5 insan üstü varlık unoya doluşup dağa çıkıp mangal da yaptık, 1 saat boyunca full sıkışık trafikte de kaldım, uzun yol kıvamında da yollar yaptım. 15 gün içinde kendisini bolca tanıdım ve tanıdıkça daha çok sevdim. Performansı kasa hafif olduğu için gayet yeterli, enjeksiyonlu olduğu için tek marşta sorunsuz çalışıyor. Konfor olarak gayet yeterli, iç mekanı da 23 yaşında olmasına rağmen çoğu yeri hala sağlam.
TQoItp.jpg

Jantlar kormetalin bir modeli, aldığımda kesin değiştiririm diyordum ama gözüm alıştı, yüksek ihtimal değiştirmeyeceğim

Daha bir sürü eksiğimiz var, ufak tefek çürüklerim var, sağ taraftan yoğun yağışlı havalarda sağdan biraz su alıyor neden bilmiyorum en yakın zamanda kaportacıya bırakacağım. Lastiklerim 2012 model tutuş resmen 0, iç aydınlatma ışıklarım tek tek sönmeye başladı kadran dahil söküp hepsini yenileyeceğim vs vs diye uzayıp gidiyor. Yavaş yavaş eksikleri halledeceğim ve burada paylaşacağım.

Biraz da içinden fotoğraflar koyayım. Şoför koltuğu hariç diğer koltuklar gayet iyi durumda ama iç lambalarım tek tek sönüyor :D Kalorifer panelinin sol tarafı ve kadranı sağ tarafın ampulü gitti, bugün de saatin ışığı gitti :(
TQoaOM.jpg

TQoOT8.jpg

TQoLdn.jpg

TQoCm0.jpg

(Hararet tarafını gece göremiyorum en yakın zamanda halletmem lazım)
TQo5i6.jpg

TQoS6v.jpg

Bu fotoğrafı da panjuru sökmeden çekmiştim, panjursuz daha güzel gözüküyor :D
TJcC7G.jpg

TJcyqf.jpg

Panjuru sökünce araba birden turbo i.e ye dönüştü takasım gelmedi valla
Aklıma gelenler bu kadar, herhangi bir sorunuz olursa başlığın altından sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Hayırlı olsun düzboru kardeşim. Bildiğin gibi bana bir kesici borcun var, arabanın sağını solunu iyice topla sonra ilk fırsatta borcu kapatalım. Şaka bir yana alırken sana alma dedim sürekli ama şimdi gözüme güzel geldi özellikle içi. Bu arada lastik ölçülerin orijinal mi? Bir tık dışarı taşıyor gibi geldi gözüme.

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel anılar biriktirmen dileğiyle. Bir sorum bir de önerim var :D Araçtaki lpg sistemi düz mü yoksa yarı sıralı dediklerinden mi? Düğmeden anladığım kadarıyla tam sıralı değil, eğer yarı sıralıysa sanırım düğmeyi ortada bırakıp benzinde çalıştırmak mümkün, bizde aynı motor tipo vardı yarı sıralı olmasına rağmen sürekli gazda çalışıyodu bilmiyoduk biz o dönem sistemin mantığını.

Bir de radyo anteni olarak dijital veya elektronik anten dedikleri cama yapışan şerit şeklinde antenler var, eğer kendi anteninin tesisatı seni uğraştıracaksa ve şuan müsait değilsen bunun için internette 20-30 lira civarına onu alıp sadece teybin arkasına anten kablosunu takarak elektrik bağlamadan idare eder bi süre seni. Lastiklere de çok dikkat et 2013 başı lastiklerimle tatsız durumlar yaşadım ben abs siz frenlerle :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hayırlı uğurlu olsun inşallah Allah Kazasız belasız binmek nasip etsin hacım

Üniversitede iken arkadaşımda vardı, yakıtı düşük gidişi çok güzeldi 😁

Aksaklıkları zamanla halledersin

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Hayırlı olsun düzboru kardeşim. Bildiğin gibi bana bir kesici borcun var, arabanın sağını solunu iyice topla sonra ilk fırsatta borcu kapatalım. Şaka bir yana alırken sana alma dedim sürekli ama şimdi gözüme güzel geldi özellikle içi. Bu arada lastik ölçülerin orijinal mi? Bir tık dışarı taşıyor gibi geldi gözüme.
Lastik ölçülerim orijinal, 165/70/13 ama jantlar orijinal değil. Jantlar dediğin gibi dışarda duruyor orijinal sac jantlarına göre, sanki spacer takmışım gibi
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel anılar biriktirmen dileğiyle. Bir sorum bir de önerim var :D Araçtaki lpg sistemi düz mü yoksa yarı sıralı dediklerinden mi? Düğmeden anladığım kadarıyla tam sıralı değil, eğer yarı sıralıysa sanırım düğmeyi ortada bırakıp benzinde çalıştırmak mümkün, bizde aynı motor tipo vardı yarı sıralı olmasına rağmen sürekli gazda çalışıyodu bilmiyoduk biz o dönem sistemin mantığını.

Bir de radyo anteni olarak dijital veya elektronik anten dedikleri cama yapışan şerit şeklinde antenler var, eğer kendi anteninin tesisatı seni uğraştıracaksa ve şuan müsait değilsen bunun için internette 20-30 lira civarına onu alıp sadece teybin arkasına anten kablosunu takarak elektrik bağlamadan idare eder bi süre seni. Lastiklere de çok dikkat et 2013 başı lastiklerimle tatsız durumlar yaşadım ben abs siz frenlerle :D
Lpg sistemi düz sistem olması lazım baya eski, ilk çalışmada sadece benzinle çalışıyor tüple çalışmıyor, 3000 devri geçtiği zaman tüpe kendisi otomatik geçiyor. Radyoyu Golf'te de kullanmıyordum Uno'da da kullanmıyorum. Sadece parazit sesi var radyoda. En acelesi olmayan iş olduğu için erteliyorum daha da ertelerim herhalde :D Bütçe sarsıldığı için lastik 2 3 ay bekleyecek maalesef, okullar da açılmadığı için Uno'ya ihtiyacım yok. 2 3 ay sonra Falken As210 almayı planlıyorum.
Hayırlı uğurlu olsun inşallah Allah Kazasız belasız binmek nasip etsin hacım

Üniversitede iken arkadaşımda vardı, yakıtı düşük gidişi çok güzeldi 😁

Aksaklıkları zamanla halledersin
Teşekkürler abi, bana da fazla yakıyor gibi geldi lpgciye uğrayacağim haftaya ayar ve bakım için :)

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Lpg sistemi düz sistem olması lazım baya eski, ilk çalışmada sadece benzinle çalışıyor tüple çalışmıyor, 3000 devri geçtiği zaman tüpe kendisi otomatik geçiyor. Radyoyu Golf'te de kullanmıyordum Uno'da da kullanmıyorum. Sadece parazit sesi var radyoda. En acelesi olmayan iş olduğu için erteliyorum daha da ertelerim herhalde :D Bütçe sarsıldığı için lastik 2 3 ay bekleyecek maalesef, okullar da açılmadığı için Uno'ya ihtiyacım yok. 2 3 ay sonra Falken As210 almayı planlıyorum.
Tamam yarı sıralı dedikleri sistem o zaten, benzinde çalışması güzel bişey piyasada düz takılı çok araba var. Lastikte de ben de çok araştırdım as210 u hep vazgeçirdiler sıcak gördümü kendinden geçiyo diye, ben dayton touring2 aldım sitesinde m+s onayı var yazıyodu. 2 aydır takılı ıslak tutuşundan çok memnunum ama kışın neler olacak bilemiyorum, sen alana kadar onu da denemiş olurum düşünürsen konuşuruz yine.
LPG nin de filtresini değiştirirsen baya rahatlar tüketim seviyen
Bu arada Fiatta olmaz da, Oto Ünlülerden spesifik bi parça lazım olursa oralarda bulamadığın mesaj atman yeterli :D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Tamam yarı sıralı dedikleri sistem o zaten, benzinde çalışması güzel bişey piyasada düz takılı çok araba var. Lastikte de ben de çok araştırdım as210 u hep vazgeçirdiler sıcak gördümü kendinden geçiyo diye, ben dayton touring2 aldım sitesinde m+s onayı var yazıyodu. 2 aydır takılı ıslak tutuşundan çok memnunum ama kışın neler olacak bilemiyorum, sen alana kadar onu da denemiş olurum düşünürsen konuşuruz yine.

Bu arada Fiatta olmaz da, Oto Ünlülerden spesifik bi parça lazım olursa oralarda bulamadığın mesaj atman yeterli :D
Lastik alma aşamasına geldiğim zaman konuşuruz muhakkak yazarım sana, deneme yanılma yoluyla lastik seçemem çünkü 13 inç olsa bile baya pahalanmış lastikler :D Oto Ünlü'yü sigorta kutusu alırken keşfettim fiyatlar gayet güzel ve çoğu parça var, sigorta kutusuna 3 taksite vade farkı koymadan 310 lira diyordu, sanayide 280 e bulamasam oto ünlüden alacaktım.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hayırlı olsun @DuzboruDownpipe araç düzgün duruyor.Allah kaza bela vermesin, ufak arabaların dinamikleri güzeldir, şöförlük öğrenilecek araçlar, çoğu şeyi mekanik, ayrıca kasası hafif, şehir içinde çok mutlu eder.

O elindeki sorduğun tuhaf malzeme muhtemelen havalandırma ızgarasını sökerken eline gelen yapışkan yalıtım malzemesidir diye tahmin ediyorum. Ya da daha içeriden hava akımıyla gelen bir yalıtım malzemesidir.Eski arabalarda olur öyle şeyler bir şeyleri söküp takarken çok nazik olmayı geçtim bazı yerleri açıp kapatırken de çok narin olmak gerekiyor.Çoğu kez gerekmedikçe arabadaki kapakçıkları gözleri açmıyordum-açtırtmıyordum ben Clio’da ve Renault 9’da elimde kalmasın diye :D . Özellikle Fiat-Renault’da bu duruma ekstra dikkat etmek gerekebiliyor.

İlk aracın heyecanını ve zevkini çok iyi bilirim :) .Ama ilk araçla patlama garanti olmaması adına ilk yapacağın iş iyi lastikler almak olacaktır. Allah muahafaza sıkıntı yaşamak istemezsin inan bana. Bir de hidrolik olsaymış tadından yenmezmiş keratanın :)

Ka ve Twingo’ya göre o arkadaki 2 kapı fazlalığın her zaman sana avantaj olacak bazen de dezavantaj evde şöförmüşsün gibi davranırlar aman diyeyim kendini çok kaptırma :D. Ve yine Ka ve Twingolara göre parçacılara girdiğin zaman daha mutlu ayrılırsın. Gerçekten tam öğrenci arabası, bence tek eksiği hidrolik. Park ederken ecel terleri döktürebilir :) yine de tercih edilebilir bir seçenek yerinde olmuş.

Tekrardan Allah kaza bela vermesin, evet yarı sıralı lpg sistemi, tek nokta enjeksiyonlu araçlarda kullanılan sistem Clio’da da vardı aynısı, ben pek memnun kalmamıştım ama Uno’ya uyumludur inşallah.

Son düzenleme:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Hayırlı olsun @DuzboruDownpipe araç düzgün duruyor.Allah kaza bela vermesin, ufak arabaların dinamikleri güzeldir, şöförlük öğrenilecek araçlar, çoğu şeyi mekanik, ayrıca kasası hafif, şehir içinde çok mutlu eder.

O elindeki sorduğun tuhaf malzeme muhtemelen havalandırma ızgarasını sökerken eline gelen yapışkan yalıtım malzemesidir diye tahmin ediyorum. Ya da daha içeriden hava akımıyla gelen bir yalıtım malzemesidir.Eski arabalarda olur öyle şeyler bir şeyleri söküp takarken çok nazik olmayı geçtim bazı yerleri açıp kapatırken de çok narin olmak gerekiyor.Çoğu kez gerekmedikçe arabadaki kapakçıkları gözleri açmıyordum-açtırtmıyordum ben Clio’da ve Renault 9’da elimde kalmasın diye :D . Özellikle Fiat-Renault’da bu duruma ekstra dikkat etmek gerekebiliyor.

İlk aracın heyecanını ve zevkini çok iyi bilirim :) .Ama ilk araçla patlama garanti olmaması adına ilk yapacağın iş iyi lastikler almak olacaktır. Allah muahafaza sıkıntı yaşamak istemezsin inan bana. Bir de hidrolik olsaymış tadından yenmezmiş keratanın :)

Ka ve Twingo’ya göre o arkadaki 2 kapı fazlalığın her zaman sana avantaj olacak bazen de dezavantaj evde şöförmüşsün gibi davranırlar aman diyeyim kendini çok kaptırma :D. Ve yine Ka ve Twingolara göre parçacılara girdiğin zaman daha mutlu ayrılırsın. Gerçekten tam öğrenci arabası, bence tek eksiği hidrolik. Park ederken ecel terleri döktürebilir :) yine de tercih edilebilir bir seçenek yerinde olmuş.

Tekrardan Allah kaza bela vermesin, evet yarı sıralı lpg sistemi, tek nokta enjeksiyonlu araçlarda kullanılan sistem Clio’da da vardı aynısı, ben pek memnun kalmamıştım ama Uno’ya uyumludur inşallah.
İyi dileklerin için teşekkür ederim, eski arabaların trimleri cidden hassas oluyor benden önceki sahibi üstteki küllük kapağını kırmış maalesef :( Onun haricinde içindeki her şey temiz aslında sökerken biraz nazik davranırsan her şeyi kırmadan sökebiliyorsun.

Golf'ün serçe parmağınla döndürebildiğin elektrikli direksiyonundan sonra kuru direksiyon baya ağır geliyor ama araba hafif olduğu için o kadar da zorlamadı beni. İlk hareketten sonra hidrolik olmamasını hissettirmiyor.

Lpg'de şu an gayet güzel çalışıyor ama biraz fazla yaktığını düşünüyorum, haftaici zaman bulursam bi ayar ve bakım yaptıracağım. Benzin ve lpg karışık olarak kullanıyorum tam ne kadar yaktığını hesaplayamadım ama fazla gibi geldi aldığım yakıtlara bakarak.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hayırlı olsun aracın öncelikle dostum. Kazasız belasız eskitirsin inşallah.

Araç enjeksiyonlu ise (bilgim yok uno motorları hakkında) yarı sıralı pek iyi bir şey değil. Aracın performansı düşüyor yakıt artıyor. Ve yakıt düzensiz geldiği için manifoldda sıkışıp patlatma yapıyor. Aracın beyninylede iletişim halinde olmadığı için uzun vadede motora zarar veriyor. Benim R19'da aldığımda yarı sıralıydı kullandıkça bu patlamalar iyice arttı arabaya acımaya başlayınca gidip sıralı taktırdım. Çekiş sorunum kalmadı yakıt kayda değer şekilde azaldı. Bence onuda yapılacaklar listesine ekle. LPG ayarı için ustaya gitmene de gerek yok eğer sıralıya geçersen. 2 tuşa basmaya 20 30 lira alıyorlar. Onun yerine PL2303 usb kablo ve soket alırsan 6 liraya 30liraya LPG kablon olmuş olur ki bu kabloyu 120 130 liraya satıyorlar. Bu şekilde ayarı ben kendim yaptım en kısa zamanda da MAP'le oynayacağım.

Aynı radyo bende de var gerçekten sesi çok güzel. Eğer elektronikten anlıyorsan ya da anlayan biri varsa çevrende aux Bluetooth dönüştürücü kart alıp 30-40 liraya çok kolay bir şekilde teybin içerisine Bluetooth ekleyebilirsin. Ben kafayı arkasından delip teyp kafasının içerisindeki aux soketinden kablo çektim. Onları aldığım karta lehimledim. teybin arkasındaki anfi çıkışından 12V alıp 7805 ile 5V'a düşürüp kartı besledim. Teyple beraber Bluetooth açılıyor teyple beraber kapanıyor. Yaklaşık 5 6 aydır bu şekilde kullanıyorum. Bluetoothlu bir pionnerin en kötü 500 lira olduğunu düşünürsek bedavaya gelmiş oluyor.

Son düzenleme:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Hayırlı olsun aracın öncelikle dostum. Kazasız belasız eskitirsin inşallah.

Araç enjeksiyonlu ise (bilgim yok uno motorları hakkında) yarı sıralı pek iyi bir şey değil. Aracın performansı düşüyor yakıt artıyor. Ve yakıt düzensiz geldiği için manifoldda sıkışıp patlatma yapıyor. Aracın beyninylede iletişim halinde olmadığı için uzun vadede motora zarar veriyor. Benim R19'da aldığımda yarı sıralıydı kullandıkça bu patlamalar iyice arttı arabaya acımaya başlayınca gidip sıralı taktırdım. Çekiş sorunum kalmadı yakıt kayda değer şekilde azaldı. Bence onuda yapılacaklar listesine ekle. LPG ayarı için ustaya gitmene de gerek yok eğer sıralıya geçersen. 2 tuşa basmaya 20 30 lira alıyorlar. Onun yerine PL2303 usb kablo ve soket alırsan 6 liraya 30liraya LPG kablon olmuş olur ki bu kabloyu 120 130 liraya satıyorlar. Bu şekilde ayarı ben kendim yaptım en kısa zamanda da MAP'le oynayacağım.

Aynı radyo bende de var gerçekten sesi çok güzel. Eğer elektronikten anlıyorsan ya da anlayan biri varsa çevrende aux Bluetooth dönüştürücü kart alıp 30-40 liraya çok kolay bir şekilde teybin içerisine Bluetooth ekleyebilirsin. Ben kafayı arkasından delip teyp kafasının içerisindeki aux soketinden kablo çektim. Onları aldığım karta lehimledim. teybin arkasındaki anfi çıkışından 12V alıp 7805 ile 5V'a düşürüp kartı besledim. Teyple beraber Bluetooth açılıyor teyple beraber kapanıyor. Yaklaşık 5 6 aydır bu şekilde kullanıyorum. Bluetoothlu bir pionnerin en kötü 500 lira olduğunu düşünürsek bedavaya gelmiş oluyor.
İyi dileklerin için teşekkürler araç enjeksiyonlu, şu ana kadar tekleme vs yaşamadım lpg de ancak yaşarsam sıralıya dönüşüm yapmak aklımda.

Bluetooth olayı mantıklıymış aslında, telefonumda 3.5mm jak girişi olduğu için aux kablosunu rahatça takıyorum arada dönüştürücü olmadan bu yüzden bluetooth eksikliğini hissetmemiştim. Ama mantıklı geldi yakın zamanda yaptirabilirim.

firatim

Profesör
Beta Programı
24 Nis 2019
58
31
1,020
33
Marka
Honda
Hayırlı olsun. Benim ilk arabamdı Uno 70SXie. Tek nokta enjeksiyonlu. Şimdiye kadar kullandığım araçlardan en az yakan araç buydu motosiklet haricinde. Baya baya az yakıyordu. Genel olarak mekanik olduğu için hiçbir sıkıntı yaşamadım yaşadığım sorunları halletmesi hem ucuz hem kolaydı. Ama tek nokta enjeksiyonlularda benim çektiğim en büyük sıkıntı lpg ayarı kötüyse illallah dedirtir. İzmitte baya bir ustanın elinden geçti nihayetinde AS Teknik'teki Aşır usta halletti. Başka da sıkıntı yaşamadım. Beni çok memnun etmişti.

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
599
957
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
165 lastikle direksiyon çok sorun olmaz 800 kg arabada.
Düşük hızlı keskin virajlarda iyiki hidrolik değil dersin.
Hayırlı olsun .

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım