KAPALI 200 milyar limitli araç tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Evet gençler başlıktanda anlaşılacağı gibi konu. Öncelikle belirteyim benim mazda köşede duracak yani bu aracı ben kendime almıyorum.İkinci ailem için diyelim.belirli kriterler bir var bir yok yani kısaca
ikinci eli güçlü vs konular esnetilebilir.mazda alınmaz deyip cx5 i canlı gördük içine bindik bayıldılar olabilir oldu.yani a ' dan z ' ye bir kriter yok yerine göre .sadece şunlar var.
c segmenti çok düşünülmüyor.hanı cok begenılırse ılla sedan .
d segmentı ön planda.200 hafıf esnetılebılır.(250 cok cok begenılırse belkı .220 cıvarı kabul)
suv lar elbettekı olabılır.
yakıt veya motor tıpı cok onemlı degıl . manuel kesınlıkle olmayacak.
2.el dusunulmuyor.
baslıgın amacı bu para cok gıbı gelsede bana seceneklerım cok yok 0 km bakımından.bunu acmamdakı amac showroomlarda kacırdıgım ındırımler, muhtemel yenı gelecek kasalar veya makyajlar vs konularından haberdar olup ona gore hareket etmek.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Audi A5 1.4 TFSI hakkında ne düşünüyorsun abi ?
2.0 passat dan sonra 1.4 motorun cekecegini eski toprak birine anlatmak zor olur ama test surusu ile ikna edebilirim derim. Ha gonlum sorunsuz arac olsun ki bende ugrasmayayim derdindeyim ama en son wp grubunada atmistim q2 ve a4 baktik fiyatta verdiler vs de arac birazda dolu olmali oyuncaklari varmi o fiyattaki a5 in

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
bizim önerimizi takan yok.. Zenginlik işte, canı istediğine bakma özgürlüğüne sahip tabi
Yok be geldim geldim anca be. Volvo konusunda v40 vs zaten gidiyor internette xclerin yeni ufaklari gelecek diye okudum oda bize yetismez o km xc60 da o fiyatlara yok be olsa keske.levorg aklimda ama o ic mekan tamamen fail.ben bile begenmediysem onlarda begenmez. Disina hic lafim yokda o fiyatlara verilen ic mekan tatmin etmez muhtemel

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
@pulusoglu Kaptan o paraları hak edecek araçlar benim gözümde premium markalar.Açıkcası bu fiyat diliminde bir araştırma yapmadığım için bilmiyorum:D ama şunu söyleyim BMW 3 alan her zaman 1-0 öne geçiyor alan herkes de var(piyasa aracı) diye pişman almayan ise ikinci el değeri hemencecik düştü diye pişman.Premium markaların ikinci eli öyle kolay kolay düşmüyor.Ben kısacası BMW 3 diyeyim yani.o_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım