KAPALI 200 milyar limitli araç tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Evet gençler başlıktanda anlaşılacağı gibi konu. Öncelikle belirteyim benim mazda köşede duracak yani bu aracı ben kendime almıyorum.İkinci ailem için diyelim.belirli kriterler bir var bir yok yani kısaca
ikinci eli güçlü vs konular esnetilebilir.mazda alınmaz deyip cx5 i canlı gördük içine bindik bayıldılar olabilir oldu.yani a ' dan z ' ye bir kriter yok yerine göre .sadece şunlar var.
c segmenti çok düşünülmüyor.hanı cok begenılırse ılla sedan .
d segmentı ön planda.200 hafıf esnetılebılır.(250 cok cok begenılırse belkı .220 cıvarı kabul)
suv lar elbettekı olabılır.
yakıt veya motor tıpı cok onemlı degıl . manuel kesınlıkle olmayacak.
2.el dusunulmuyor.
baslıgın amacı bu para cok gıbı gelsede bana seceneklerım cok yok 0 km bakımından.bunu acmamdakı amac showroomlarda kacırdıgım ındırımler, muhtemel yenı gelecek kasalar veya makyajlar vs konularından haberdar olup ona gore hareket etmek.

Son düzenleme:

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Aston Martin verelim :D
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...artin-cygnet-lounch-tr-de-tek-468996402/detay
Screen Shot 2017-08-04 at 23.16.42.png

Saka saka :D

Benim tavsiyem Superb olacak;
- 2.0 TSI 280 PS 4X4 DSG Green Tec (prestige) : 221.9 K
- 2.0 TDI CR SCR 190 PS 4X4 DSG Green Tec (L&K) : 221.4 K
her ikisi de 200 e yakinda bir fiyata alinabilir bence, bu fiyatlara bu dolulukta sinifinda yanina yaklasacak araba yok :D
Ayrica kasa degistirme ve 2. el kaygisi da yok :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Yenisine bakmadim daha aklimda ama en son berker abi kemer yukseligi bile yok dedi gene sogudum opelden
Kemer yükseklik yenisinde yokmuş dediğinde göre benim yorumum satın aldığımız 2 tane insignia göre yenisini çok kısa kullandım süspansiyon konforu aynı denilebilir zaten 2km bile kullanmamışımdır yorum yapmak biraz abest olur :) memnun olmasak 2 tane almazdık demi :)

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Aston Martin verelim :D
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...artin-cygnet-lounch-tr-de-tek-468996402/detay
Ekli dosyayı görüntüle 8643
Saka saka :D

Benim tavsiyem Superb olacak;
- 2.0 TSI 280 PS 4X4 DSG Green Tec (prestige) : 221.9 K
- 2.0 TDI CR SCR 190 PS 4X4 DSG Green Tec (L&K) : 221.4 K
her ikisi de 200 e yakinda bir fiyata alinabilir bence, bu fiyatlara bu dolulukta sinifinda yanina yaklasacak araba yok :D
Ayrica kasa degistirme ve 2. el kaygisi da yok :D
Bu kendi fikrim tabiki ama sira beklemesi olmasaydi suv olan skoda guzelde skodanin geri kalanina 100 civari fiyati bile dusunurum oyle diyeyim :D
Aston martin icinse toyota go falanmiydi ayni alt yapiya sahipler o fiyat nedir ama oyle

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Tamamdir not aliyorum altunizade taraflarinda guzel bir yerleri vardi test araci varsa guzelde olur
Altunizade'de Ayışığı var. Bir de Ataşehir'de Damla vardı duruyor mu bilmiyorum, ilgili çalışanları vardı bundan 10 yıl kadar önce. :D Anadolu yakasında oturuyordunuz sanırım, orası yakınsa oraya da bakabilirsiniz.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Altunizade'de Ayışığı var. Bir de Ataşehir'de Damla vardı duruyor mu bilmiyorum, ilgili çalışanları vardı bundan 10 yıl kadar önce. :D Anadolu yakasında oturuyordunuz sanırım, orası yakınsa oraya da bakabilirsiniz.
E5 teki mazda da honda damla oldu yeni hatirladim oraya bakim hatta ilk

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ne kadar iyidir kötüdür bilmem ama 200k da bir insignia gitmez bee abi hatta hiç bir d sınıfına gitmez. Hani ciddi önerecem ama öneremiyorum keşke 2. Ele biraz daha açık olsanız :(
Maalesef bu arac onlar icin onemli 12 senedir 360 bin km yaptilar eski araclariyla baya hasati cikti illaki 0 olsun dediler

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,047
7
51,403
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Yenisine bakmadim daha aklimda ama en son berker abi kemer yukseligi bile yok dedi gene sogudum opelden
Valla sadece ben demedim, Opel Türkiye'ye de sordum. Onlar da günlerce araştırıp döndüler, TR'de emniyet kemeri yükseklik ayarlı bir donanımı yok dediler. :)
Ya bak... Neyse... Yükselmeyeceğim.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
İlla dizel olacaksa superb performansı ve yalıtımı bizim insignia biraz kötü (rolümüzü yaptık ondan biliyorum) yakıtları da superb 7.2 yakarken insignia 7.4 yakıyordu. Konfor/tutuş olarak kıyaslayamıyorum superbde 16 inç insignia 18 ler vardı. Superb zorlama şansım olmadı eğer olsaydı şimdiye test yazısını yazardım :)

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Bu kendi fikrim tabiki ama sira beklemesi olmasaydi suv olan skoda guzelde skodanin geri kalanina 100 civari fiyati bile dusunurum oyle diyeyim :D
Aston martin icinse toyota go falanmiydi ayni alt yapiya sahipler o fiyat nedir ama oyle
Fena gomdun ama, yazik neredeyse doldursan clio bile alamazsin heralde 100 bin e :D
Mondeo oto. Yok opel belirsiz suberb olabilir ama
Cabuk karar degistirmissin :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Fena gomdun ama, yazik neredeyse doldursan clio bile alamazsin heralde 100 bin e :D

Cabuk karar degistirmissin :D
Karar degismedi yahu o kadar dolu suberb alinmaz ondan bahsettim :) 200 milyarin tamami harcanacaksa daha az dolu premium , ama 140 civarina daha dolu suberb gibi araclar daha mantikli seklinde

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,047
7
51,403
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Karar degismedi yahu o kadar dolu suberb alinmaz ondan bahsettim :) 200 milyarin tamami harcanacaksa daha az dolu premium , ama 140 civarina daha dolu suberb gibi araclar daha mantikli seklinde
Kaptan ona salladın buna salladın, armudun sapı üzümün çöpü yaptın. Sonunda sen gidip Passat 1.4TSI DSG aldırırsın ben söyleyeyim. :)

kazim4444

Kazım AYDIN
Profesör
3 Şub 2017
200
246
1,235
24
Marka
Audi
2.0 tdci 180hp powershift mondeo opsiyon olarak masajlı soğutmalı deri koltuk bide sunroof ekletilirse çok hoş olabilir 250k civarına denk geliyor biraz yüksek bi değer ama 1.5 benzinli otomatik de vasat motor&şanzıman ikilisine sahip 1.6 dizelde de oto olmadığı için böyle bi seçenek oluşuyo ama bu aracın duruşu olsun konforu olsun ben çok beğendiğim için tavsiye ederim.
Onun harici 2.el seçeneği olsaymış düşünmeden 520i executive plus derdim hem dolu dolu oyuncakları var hem premium hem de arkadan çeker :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Kaptanım kolay gelsin :). CX5 ön numara araç olmuş şiddetle tavsiye ederim. Mazda 6 ve Skoda Superb 280TSI versiyonu bir düşün derim ama Mazda 6 bence daha uygun bir tercih olacaktır zira o kadar gücü kim ne yapsın ama ben olsam 280 beygir sayesinde Superb ile inceden bir kesişirdim. XC60'ın yeni kasası çıktı onu inceledim fakat 350 civarından başlayacağı için onu direkt olarak eliyoruz geriye eski kazası kalıyor ki oda bence artık fazla yaşlandı ama yinede güzel alet. Benim tavsiyem CX5 olur ama dersen dolu hasarlı 1.4 Highline Passat varsa alırız hemen bakarım. Son olarak az opsiyonlu A5 1.4 TFSI 230 civarına geliyor onu bir test edin derim oyuncaklar tatminkar ve garip şekilde çok zevkli bir yol tutusa sahip olmuş. Bu arada bu kadar parayi yakında piyasandan kalkacak olan bir Avensis'e bağlamak bence fevkalade yanlış bir haraket olur. Subaru cephesinde ürünler ve sundukları fena değil ama fiyat biraz bence hakettiğinden fazla ama yinede bir test etmekte fayda var.

Özet olarak CX5, Mazda 6, 1.4 A5 Sportback ve Subaru Outback öneririm. Müsait bir zamanda senle buluşup daha detaylı konuşmak isterim tabi sen müsait olursan veya konuşmak istersen bana söylersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım