90larda Çocuk Olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Ben saklayacak yer bulamadığım için okula getiremezdim. Siemesn a50 avuç içi kadardı da onu getirirdim gerektiğinde çorabın içine bile saklanıyordu :D

Öyle tabii, bizim 70'lerden kalma ilk renkli televizyonumuz var kumandasız olanlardan ve hala çalışıyor canavar gibi :D

renkliyse 70 değildir abi o yav 80lerden falandır :p

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
O telefonlar Polis telsizi gibi ağır bee :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ne özellikleri vardı o telefonların biliyonmu sen okulda sadece sende telefon olduğunu düşün herkes başında toplanıyo çaldırsanıza bi sesini duyalım diyosun ama kimsede başka telefon yok. ZAten o telefonunda başka özelliği yoktu asdfasdf

Çaldır kapat teknolojisi vardı ya, kontör gitmesin diye. :D :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
İşte öyle aynen, ben o yıllara yetişmediğim için bilemiyorum. Babam ilk renkli tv bu dedi, o zaman çıkar çıkmaz aldık maaşın 2 katını buna verdik demişti. 3 kişi zor kaldırıyor tv'yi :D

ya abi sorma, az önce bahsettiğim tuşlarını kırdığım televizyon eski evin çatısındaydı geçen gittiğimde çatıya çıktım duruyosa alayım diye. Eski tarihi eser dikiş makinası teyp falan vardı hepsini araklamışlar bi tane bişi yok..... içim sızladı yine

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,315
1
9,483
4,970
kocaeli
ne özellikleri vardı o telefonların biliyonmu sen okulda sadece sende telefon olduğunu düşün herkes başında toplanıyo çaldırsanıza bi sesini duyalım diyosun ama kimsede başka telefon yok. ZAten o telefonunda başka özelliği yoktu asdfasdf

Çaldır kapat teknolojisi vardı ya, kontör gitmesin diye. :D :D
Yılan oyunu varmiydi abi ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,283
21,705
5,320
26
Avcılar-Darıca
a880f2fa1fb481e4823d99dec240e0e0.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ya abi sorma, az önce bahsettiğim tuşlarını kırdığım televizyon eski evin çatısındaydı geçen gittiğimde çatıya çıktım duruyosa alayım diye. Eski tarihi eser dikiş makinası teyp falan vardı hepsini araklamışlar bi tane bişi yok..... içim sızladı yine
O dikiş makinaları vardı singer marka araba kullanmayı tekerlek çevirmeyi ondan öğrendik :D Ben de üzülüyorum, eskiye dair ne varsa evde yer açılsın diye gönderildi. Ayrılmak zor oldu ama ne yaparsın.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
O dikiş makinaları vardı singer marka araba kullanmayı tekerlek çevirmeyi ondan öğrendik :D Ben de üzülüyorum, eskiye dair ne varsa evde yer açılsın diye gönderildi. Ayrılmak zor oldu ama ne yaparsın.

aynen abi bi de kayışlarına parmağım kısıyodu bas bas bağırıyodum asdfa :D :D

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ben cocukken commador 64 ile oyun oynardik. Onu gectim ilk cep telefonumu askerlik bitince almiştim. Ben cok yasli kaldim galiba. 1989 yilbasina aklim yetiyor. Hatta trt de ardahanin yollari şarkisini dinledigimi bilirim. Trt3 de aksam 5 de nazi sirlari belgeselleri oynardi siyah beyaz izlerdik. 1990 yilinda star 1 kanalinda chevrolet Camoraya donuşen Turbo Genç cizgifilmini izlerdim . Ben okulda kara önlük giyerdim. :) maviler sonradan cikmişti.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Mc donalds çocuk menüsü oyuncaklari:):)

onlar daha sonraları yahuuuu :p Denizlide bi tane pizzacı vardı o zamanlar, bi teyze yapardı cafesinde. Muazzamdı ilk defa onda görmüştüm. Çok gitmek istiyodum çok seviyordum kadın dükkanı kapattı evine çağırıyodu bizi yapıyodu oturmaya gidiyoduk falan hala görüşürüz aile dostu olduk öyle öyle :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Mc donalds çocuk menüsü oyuncaklari:):)
onlar daha sonraları yahuuuu :p Denizlide bi tane pizzacı vardı o zamanlar, bi teyze yapardı cafesinde. Muazzamdı ilk defa onda görmüştüm. Çok gitmek istiyodum çok seviyordum kadın dükkanı kapattı evine çağırıyodu bizi yapıyodu oturmaya gidiyoduk falan hala görüşürüz aile dostu olduk öyle öyle :D
f8b4a40af135b928c03d2626cbed8662.jpg
Çocukluğumun yolculuk hayalidir, buraya uğramadığımızda ne üzülürdüm.. 99 depreminden 2-3 gün sonra İstanbul'a giderken görmüştüm içi komple dağılmıştı. Şimdi de kapatıldı zaten..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım