ACİL! Klasik araç teklifi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,073
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
6-8 silindir olmadiktan sonra eski arabaya para vermem :D bence klasik demek hor hor motor sesi ve karburator iceren koltuklari ve ic mekani yeni gibi duran, az yol yapmis garaj arabasidir :) mk1 golf icin konusacak olursam..
http://www.haberlerwebte.com/kayseride-sifir-dogan-slx-45-bin-tlye-satildi-2g.htm
bu kondisyondaysa , varsayim olarak konusuyorum, o zaman 30k eder bence...
hastasi varsa ozenle bakar kullanir yada saklar ama bu aracla ilgilenmeyen birinin gozundeki degerini artirmaz, malin fiyatini da alicisi belirler, mk1 golfe kac kisi degerinden fazla para verir kac hastasi vardir bunu dusunmek lazim.

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
6-8 silindir olmadiktan sonra eski arabaya para vermem :D bence klasik demek hor hor motor sesi ve karburator iceren koltuklari ve ic mekani yeni gibi duran, az yol yapmis garaj arabasidir :) mk1 golf icin konusacak olursam..
http://www.haberlerwebte.com/kayseride-sifir-dogan-slx-45-bin-tlye-satildi-2g.htm
bu kondisyondaysa , varsayim olarak konusuyorum, o zaman 30k eder bence...
hastasi varsa ozenle bakar kullanir yada saklar ama bu aracla ilgilenmeyen birinin gozundeki degerini artirmaz, malin fiyatini da alicisi belirler, mk1 golfe kac kisi degerinden fazla para verir kac hastasi vardir bunu dusunmek lazim.
konyada mk1 ve mk2 golfler oldukça popüler.murat 124 ve golfler toplayıp kullanıldığını biliyorum.ayrıca bindiğim 72 impala 6 silindir koldan vites ve kanepe gibi koltukları var.rampa aşağı inerken 2.vitese atıp patır kütür egzoz ve motor sesiyle iniyorum :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hayırlı olsun dendiğine göre fotografları atabilirim. Fenni muayene işini hallettikten sonra bu iş tamam. Alırım bi hayırlı olsun o_O. Ama iyi ama kötü herkese yorum yaptığı ve görüş bildirdigi için herşeyden önce vakit ayırdığı için teşekkür ederim :).

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Hayırlı olsun dendiğine göre fotografları atabilirim. Fenni muayene işini hallettikten sonra bu iş tamam. Alırım bi hayırlı olsun o_O. Ama iyi ama kötü herkese yorum yaptığı ve görüş bildirdigi için herşeyden önce vakit ayırdığı için teşekkür ederim :).

Hayırlı olsun :) bi şey sormak istiyorum plaka gizleme amacı nedir peki? Ben açık açık paylaşıyorum da mesela başıma ne gelebilir hiç düşünmemiştim

cptntsubasa

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
40
56
635
Klasiktir değildir bilemem ama bence doğru hamlelerle cok güzel bir hafta sonu aracı olur, hayırlı olsun hocam. Güzel bi restorasyon konusu icin rez alıyorum

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hayırlı olsun. Kazasız belasız binersiniz inşallah.
Cok teşekkür ederim :).
Sağol abi :).
Kaç yakıyor bu?:) hayırlı olsun güzel günlerde güzel anılarda
Valla kaç yaktığını bilmiyorum ama torunu fazla yakıyor o_O
Klasiktir değildir bilemem ama bence doğru hamlelerle cok güzel bir hafta sonu aracı olur, hayırlı olsun hocam. Güzel bi restorasyon konusu icin rez alıyorum
İyi dileklerini için teşekkür ederim.
Ne zaman basıyoruz :))))
Valla hele bi muayeneden geçsin dalacaz bi güzel çiçek gibi orjinal yapacaz :rolleyes:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,067
6,945
5,020
github.com
Marka
BMW

Tek kapılı ve küçük stoplu olsaymis tadından yenmezmis. Hayırlı olsun

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Hayırlı olsun ümstad bence Giulietta'dan güzel araba :p

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin

Kaça aldın h.o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım