Akaryakıt Fiyatları

Döner bıçağının keskinliğini ölçürtecem onlara varya...
Hiçbir şey yapamıyorsanız istasyonu şikayet edin, atıyorum x firmasına mı bağlı, bi e mail atın yahu bu nedir.

firmanın cevabı: bütün şubelerimizde bayilerimizde aynı şeyi yaptık, çünkü biz söyledik :D

geri kalmışlığımızı bununla ölçmeyelim istersen :)
Ya bu zihniyettir ki, yani yakıt vermemek ile başlar yarın öbür gün bambaşka bir saçmalıkla karşılaşırız. Bizim yapmamız gereken yasal yollardan hakkımızı aramak olacaktır yine, yetkili firmaya şikayet etmek yani, birçok kişi bunu yaparsak durum değişecektir.

Merhaba değerli arkadaşlar.
Size sabit hızda sürüşün en ekonomik oldugu yerleri gösteren grafiği paylaşacam.. 1 litre benzin ile kat edilebilir km ve yapılan hız..
Ekonomik bölge 60 ile başlayıp 100 ile bitiyor..

27355819_1587180721329690_665938513393090034_o.png

Merhaba değerli arkadaşlar.
Size sabit hızda sürüşün en ekonomik oldugu yerleri gösteren grafiği paylaşacam.. 1 litre benzin ile kat edilebilir km ve yapılan hız..
Ekonomik bölge 60 ile başlayıp 100 ile bitiyor..

Ekli dosyayı görüntüle 12113

Yav 2 sene önce gazlayınca senin şu ekonomik hedeflere ulaşıyorduk Zaten abi :D niye duruma uyum sağlama gayretinde olalım ki, ortamı değiştirmek gerek

Bu zamana kadar herhalde bu sefer yönetim gider diyorduk ama hile hurda da dahil bir türlü gitmediler. Türkiyede seçimlere inancım kalmadı ancak bu sefet gönderilmek için daha çok sebep var. EN BÜYÜĞÜ EKONOMİ
Hiç bir yere gitmez daha sonrasında oğlu geçer Halk alışmış geçmişi yüze vurup duruyor. Şu anki ni görmedik diye.Gelende ne kadar iyi olur bilinmez.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@alfhonso @bt @Sailor

Bana abi Z raporu alıyoz bi beş dakika bekleticem dedi. zaten soğuktu ve zamdan kurtulabileceğime de ihtimal vermiyodum. Evimin hemen yanında zaten istasyon. E iyi sabah alırım o zaman soğukta beklemiyim dedim, tam hareket ederken gel abi tamam bitti iş veriyim istersen dedi. Öyle aldım yani.

Bahane güzelmiş yalnız:D