Akaryakıt Fiyatları

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,261
45,893
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yeni mesajlar kısmında ' akaryakıt fiyatları ' başlığını her gördüğümde kalbimde bir çarpıntı oluyor, heyecan basıyor acaba yine mi zam geldi lan diye.. Yapmayın etmeyin beyler, şu başlığı sürekli güncel tutmayın. İnme inecek bir gün :D

Son düzenleme:

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
20180415_010829-1.jpg
55litrelik depoya 50 lira elektronik göstergede tek çizgi doldurabildi

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Ya abi keşke sadece akaryakıta zam yapsalar. Hadi 2 sene önce 150 ₺ ye dolan depo şimdi 300₺ ye dolsun ama elektriğe suya gıdaya bu kadar zam yapmasın. Her ayın son 1 haftasını parasız geçirirsim şimdi daha 20 güne yakın var para hesaplıyorum kendimi frenliyorum yemek istediğim içmek istediğim şeyler var, çıkıp gezmek istediğim yerler var dünya hepimizin değil mi neden istediğimiz yerde yaşayıp istediğimiz şeyleri yapamıyoz tamam konu çok farklı yerlere gidio tşk

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,261
45,893
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ya abi keşke sadece akaryakıta zam yapsalar. Hadi 2 sene önce 150 ₺ ye dolan depo şimdi 300₺ ye dolsun ama elektriğe suya gıdaya bu kadar zam yapmasın. Her ayın son 1 haftasını parasız geçirirsim şimdi daha 20 güne yakın var para hesaplıyorum kendimi frenliyorum yemek istediğim içmek istediğim şeyler var, çıkıp gezmek istediğim yerler var dünya hepimizin değil mi neden istediğimiz yerde yaşayıp istediğimiz şeyleri yapamıyoz tamam konu çok farklı yerlere gidio tşk
Bizler, dünyada ki sömürgeci sistemin dönmesi, zenginlerin daha da zengin olması, daha rahat yaşaması ve işlerini görebilmeleri için birer köleyiz. Okumuş olmamız, doktor, mühendis olmamız veya okumamış olmamız hiç fark etmez. Özellikle bizim gibi 3. 4. sınıf ülkelerde bu gerçek daha fazla gün yüzüne çıkıyor. Diyeceklerim bu kadar.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yeni mesajlar kısmında ' akaryakıt fiyatları ' başlığını her gördüğümde kalbimde bir çarpıntı oluyor, heyecan basıyor acaba yine mi zam geldi lan diye.. Yapmayın etmeyin beyler, şu başlığı sürekli güncel tutmayın. İnme inecek bir gün :D

levent kırca, olacak o kadar. Zamcık :(

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Bizler, dünyada ki sömürgeci sistemin dönmesi, zenginlerin daha da zengin olması, daha rahat yaşaması ve işlerini görebilmeleri için birer köleyiz. Okumuş olmamız, doktor, mühendis olmamız veya okumamış olmamız hiç fark etmez. Özellikle bizim gibi 3. 4. sınıf ülkelerde bu gerçek daha fazla gün yüzüne çıkıyor. Diyeceklerim bu kadar.
Bence rahat yaşayabilmek için sadece bu ülkede bir yerlerini yırtıyorsun abi. Bak zenginlik falan demiyorum sadece rahat bir şekilde yaşayıp hobilerini gerçekleştirmek gezmek yemek içmek için yani kısacası yaşamak için bir yerlerini yırtıyosun. Bu ülkedeki öğrenim çabanla yurt dışında ortalamanın üzerinde bir yaşam sürersin.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Beyler bu gün muhteşem bişey yaptım. 2 yakıt tankınıda bitirdim. Benzin ancak 99 km yetecek kadar var ışık yandı yanacak. Böylece arabanın deposu boş bir yere gidemem diyip , otomobil kullanma isteğimi kıracağım. Hafta içi fazladan yaptığım 100 km yoluda böylece yapmayacağım. :) Niha ha nasıl teknik ama :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Son düzenleme:

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Valla ben ort 32km/h ile 5.4 litre tüketimle aslan beslediğimi düşünürken 7-8 litre ortalamalı benzinlilerin ejderya besledini düşünüyom. Saygılar beyler gerçeğini besleseniz anca bu kadar masraf ederdiniz heralde. Alev püskürtmesi ve uçması hayalinize kalmış o hayaş gücü de bizde var bence

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Valla ben ort 32km/h ile 5.4 litre tüketimle aslan beslediğimi düşünürken 7-8 litre ortalamalı benzinlilerin ejderya besledini düşünüyom. Saygılar beyler gerçeğini besleseniz anca bu kadar masraf ederdiniz heralde. Alev püskürtmesi ve uçması hayalinize kalmış o hayaş gücü de bizde var bence
10.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım