Akaryakıt Fiyatları

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ülkemizde akaryakıt fiyatlarında meydana gelecek değişikliklere dair sabit başlık olarak bu başlık altında güncellemeleri paylaşalım.

PÜİS, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası
OTOGAZA 25 KURUŞ İNDİRİM

Rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı 4 Nisan 2017 tarihinden geçerli olmak üzere otogazın pompa satış fiyatında 25 kuruş indirim meydana gelmiştir.

PÜİS, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası
BENZİN VE MOTORİN GRUBUNDA ZAM

05 Nisan 2017 tarihinden geçerli olmak üzere Rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklik den dolayı motorin grubunda 9 kuruş, benzin grubunda ise 12 kuruş zam meydana gelmiştir.

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Hatırlayan hatırlar, burda da paylaşmıştım birçok kişiyle, totalin kampanyası vardı, 75 lira al 50 öde diye. Ben ordan toplamda bi 225 liralık bedava yakıt almışım, 9 hakkı kullanarak. Nerdeyse bi depo bedavaya gelmiş. Çevremdeki herkese söyledim, biri bile kullanmadı kampanyayı. Burdan 25 kişiye özel mesaj attım kampanyayı anlatan, kaçı kullandı merak ediyorum.

8 kuruş zam gelse bir depoda 5 lira fark yapar. 5 nere 225 nere. Yapılacak iş 2 uygulama indirip, bunların üzerinden normal yakıt almak.

Anlayamıyorum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hatırlayan hatırlar, burda da paylaşmıştım birçok kişiyle, totalin kampanyası vardı, 75 lira al 50 öde diye. Ben ordan toplamda bi 225 liralık bedava yakıt almışım, 9 hakkı kullanarak. Nerdeyse bi depo bedavaya gelmiş. Çevremdeki herkese söyledim, biri bile kullanmadı kampanyayı. Burdan 25 kişiye özel mesaj attım kampanyayı anlatan, kaçı kullandı merak ediyorum.

8 kuruş zam gelse bir depoda 5 lira fark yapar. 5 nere 225 nere. Yapılacak iş 2 uygulama indirip, bunların üzerinden normal yakıt almak.

Anlayamıyorum.

@ibougur bol bol kullandı :D ben lpgciyim :))

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Anlayamıyorum.
Ben kendi adima soyluyorum total den benzin almadim okudugum halde.kotu diye degil her zaman aldigim benzini degistirdigimde bir cekiste farklilik yakit tuketimimde artma gordum.uzun yolda bunu her markada gordum.genelde tek bir yerden ayni noktadan ayni pompadan alirim. Ha salakmiyim derseniz evet parayi agactan toplamiyorumda motorun alistigi benzini degistirmek pek isime gelmedi.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Total konusu kötü kaçmış.

Total'in yakıtı genel olarak iyi diye bilinirdi. Ama demirören total tr'yi aldıktan sonra yakıt kalitesiyle ilgili kuşkular arttı.

Ben arada totalden gaz alıyorum gerçi, bir sıkıntı görmedim.

Benzin ise Shell 98 oktandan şaşmıyorum.

Sadece iş yerimin verdiği yakıtı PO dan alma zorunluluğum var. Ama onda da bir sıkıntı görmedim.

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Benim araba okadar hypermilinge ragmen 7.3 ile kullanirken alman emsalleri 6 litrelerde. Arabami bozuk gazmi bilmiyom
abi ülkedeki tüm yakıtlar kalitesiz bu bi gerçek, 95 oktan, 98 oktan diye satılan yakıtın gerçekten o değerlerde olduğunu düşünmüyorum. Hele k otogazda işler daha da çirkin sıfır denetim herkes kafasına göre gaz satıyor resmen.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör

Anlayamıyorum.
Bizde taşitmatik var valla ondan kullanmadık.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Total konusu kötü kaçmış.

Total'in yakıtı genel olarak iyi diye bilinirdi. Ama demirören total tr'yi aldıktan sonra yakıt kalitesiyle ilgili kuşkular arttı.

Ben arada totalden gaz alıyorum gerçi, bir sıkıntı görmedim.

Benzin ise Shell 98 oktandan şaşmıyorum.

Sadece iş yerimin verdiği yakıtı PO dan alma zorunluluğum var. Ama onda da bir sıkıntı görmedim.
Shell de 95 oktan ve 95 plus yokmu 98 varmiymis

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım