Akaryakıt Fiyatları

W0ROyY.jpg

Gelenbe / Manisa
Anlık Shell

PÜİS, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası
AKARYAKIT FİYATLARI

Rafineri çıkış fiyatlarında değişiklik beklenmediği için 24 Nisan-25 Nisan 2017 tarihleri arasında benzin ve motorinin pompa satış fiyatlarında değişiklik beklenmiyor.

Siyah ürünlerde ve gazyağında ise 25 Nisan 2017 tarihinden geçerli olmak üzere indirim bekleniyor.

Son düzenleme:
Ya abi ben hakikaten anlamıyorum bu kadar yüzsüzlüğü nasıl yapabiliyorlar bu şerefsizler 2 gün arayla zammı dayadılar bahaneleri dolarla brentin artmasaydı ee şu anda ikiside zamdan önceki seviyelerinde ama değişiklik beklenmiyormuş şerefsizler ya

Ya abi ben hakikaten anlamıyorum bu kadar yüzsüzlüğü nasıl yapabiliyorlar bu şerefsizler 2 gün arayla zammı dayadılar bahaneleri dolarla brentin artmasaydı ee şu anda ikiside zamdan önceki seviyelerinde ama değişiklik beklenmiyormuş şerefsizler ya

şöyle bi detayı ekleyeyim Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası zamlarla ilgili en doğru bilgiyi verebilecek sendika olduğu için onların açıklamalardan paylaşım yapıyorum ama %100 doğru olmayabiliyor, beklemiyoruz derken zam gelebiliyor 10 kuruş indirim gelmesini bekliyoruz derken 2 kuruş indirim de gelebiliyor. Bu paylaşımdan 10 dk önce mesela değişiklik beklemiyoruz diye paylaşım yaptılar 10 dk sonra silip siyah ürün ve gazyağına indirim gelecek dediler. %100 değil ama % 70 diyelim :)

Gelsin artık şu indirimler ayrıca. 16 nisanda evet çıkarsa kellik bitecek romatizmalar iyileşecek herşey yoluna girecek dediler hala romatizmalarım ağrıyor hala saçlarım dökülüyor hala mazota benzine lpgye indirim yok

Yav niye yürüyelim ben 3 5 hesap kitap bilmez neye ne fiyat biçileceğini bilmez yüzünden neden araç kullanamıyorum? Hayata bir kere geliyoruz onu da vergi vermek için gelmişiz resmen ama bana vergi yüzünden hayatımızın kısıtlanması saçma geliyor. İnşallah en kısa zamanda biri çıkar da şu işe bir el atar.