Akaryakıt Fiyatları

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Piyasayı canlandırmak için benzin ve motorinde yüzde 20 indirim diye bir haber okudum.Benzine 56 motorine 42 kuruş yansiyabilir diye bilgisi olan var mı ?
Geçenlerde Cumhurbaşkanlığı bilmem nesi bi açıklama yapmıştı akaryakıtta vergi indirimine gidilebilir vs diye
IMG_20180413_175801.jpg

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
689
1,845
Marka
Renault
Benzin almadan once bu sayfaya bakiyordum pompaci anlam verrmeynce dedmki zam haberi varmi ona gore alacagim dedim guldu bizim grup zamdan once yardimlasiyor filan diye reklamimizi yaptim ama icim burkuldu dostlar.bizi bu hale dusurenlere cok buyuk sevgilerimi(!) sunuyorum.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Zam gelince insanların ne demelerini bekliyorlardı?
En azından küfür etmemek de lazım, sonuçta zammı yayınlayıp halkı bilgilendiriyorlar onlar da. Toplumda sadece yetişkin erkek bireyler olduğunu düşünerek küfürler etmek çocukları ve kadınları rahatsız edecektir ki bunu doğru bulmuyorum. Sonuçta bir kurumun açıklamasının altında bir küfür görüyorsunuz çok doğru bir şey değil. Tabii çok sinirleniyoruz, kim sinirlenmez dellenmez ki, eleştirilerde bulunuyoruz ancak bunların hepsi belirli saygı çerçevesinde olmalı.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Geçen gün ap ayrı bir konu için küçük bir araştırma yamak zorunda kaldım .. orada farkettimki 2016 Temmuz ile Mayıs 2018 in yakıt fiyatları arasında %55 fiyat artışı olmuş (3.7 den, 5.7 ye gibi düşündüm) ... aynı dönemde, aynı arabanın (baz araba Golf) liste fiyatıda %60 oranında artmış... yani ben anladım ki 2016 yılından bu yana en azında akaryakıt ve otomobil fiyatı endeksinde fakirlemişim (gelirim öyle artmadı tabiki :) ) ...

Dram ... bildiğin dramdır bu ...
Aslında hayatta aynı oranda pahallandı da, benzin ve araç fiyatları gibi sürekli referans alınabilecek bir kaynak yok (gibi) ..

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Geçen gün ap ayrı bir konu için küçük bir araştırma yamak zorunda kaldım .. orada farkettimki 2016 Temmuz ile Mayıs 2018 in yakıt fiyatları arasında %55 fiyat artışı olmuş (3.7 den, 5.7 ye gibi düşündüm) ... aynı dönemde, aynı arabanın (baz araba Golf) liste fiyatıda %60 oranında artmış... yani ben anladım ki 2016 yılından bu yana en azında akaryakıt ve otomobil fiyatı endeksinde fakirlemişim (gelirim öyle artmadı tabiki :) ) ...

Dram ... bildiğin dramdır bu ...
Aslında hayatta aynı oranda pahallandı da, benzin ve araç fiyatları gibi sürekli referans alınabilecek bir kaynak yok (gibi) ..
bir önceki arabamı ilk aldığımda depo 145e doluyodu nispeten küçüktü deposu şimdi 360tlye dolduyorum bundan büyük dram mı var

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım