Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    461

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
42,868
Marka
Opel
Acarlar firmasını ihya eden okul gibi okul KAL :D Bizim zamanımızda Acarlar ihaleyi yeni almıştı. 20 yılı geçmiş, hesabını sen yap :D

İstanbullu

Panpa
Beğeni puanı
10,783
Marka
Hyundai
Hocam sırf senin için lastik çekmeye çalıştım tipinin altında. Hala veriyorsun ayarı. :( Bahçede çeksem lastiğin yanağı komple çamura bulanmış oluyor. Fotoları çektiğim yerde arabanın bir tarafı sırtıma kadar kardı, diğer taraftan da kar küreme aracı, vinçli 4x4'ler geçiyordu nabayım. Sen bana hala diyorsun 3 nokta.
Ben sana takılmaz isem, ecuk nazımı çekemsen, bu mesai nasıl biter. Evin bitsin ziyarteine gelecem. Çay içeriz. Salam ekmek yeriz. (aç bitir macar salam ama. Hindi tavuk sevmiyorum:)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
42,868
Marka
Opel
Ben sana takılmaz isem, ecuk nazımı çekemsen, bu mesai nasıl biter. Evin bitsin ziyarteine gelecem. Çay içeriz. Salam ekmek yeriz. (aç bitir macar salam ama. Hindi tavuk sevmiyorum:)
Hocam başımın üstünde yeriniz var. Ev hazır. Şu anda içeriden yazıyorum :) Önümüzdeki seneye dışarı işleri kaldı biraz o kadar. Ufaklık azıcık palazlansın ailece beklerim. :) Yaz kış misafire uygun...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
42,868
Marka
Opel

gOkO60

Profesör
Beğeni puanı
384
Opele nazar değdi arkadaşlar, araç serviste şu an.2 gün içinde arabada değişik egzost sesleri, alt takımda lakırtılar, neredeyse tık ses gelmeyen iç ortamda trim sesleri ve bir de arada yanıp sönen arıza lambası ile kendisini ustanın şefkatli ellerine bıraktım :) Neyse bununla geçmiş olsun diyelim :)

Mehmet

Profesör
Beğeni puanı
12,570
Opele nazar değdi arkadaşlar, araç serviste şu an.2 gün içinde arabada değişik egzost sesleri, alt takımda lakırtılar, neredeyse tık ses gelmeyen iç ortamda trim sesleri ve bir de arada yanıp sönen arıza lambası ile kendisini ustanın şefkatli ellerine bıraktım :) Neyse bununla geçmiş olsun diyelim :)
Geçmiş olsun hocam

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
59,586
Marka
Opel
Obaa geçmiş olsun, minimum maliyetle eskisinden daha iyi olur inşallah

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
38,736
Marka
Ford
Şu focus önden o kadar güzel görünüyo ve hoşuma gidiyo ki anlatamam. Arabanın kimliğini Bilmesek d segmenti saab kıvamında bir amerikan arabası derim
Bu ön dizaynı zaten bir mondeo'ya bir de focus'a yakıştırıyorum. Fiesta'da bu ön dizayna niyeyse pek ısınamadım. Özellikle titanium paketle farların simsiyah oluşunu beğeniyorum.