Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,795
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hocam çok iyi denk gelmiş ya ahahahha
Maşallah ikisine de :D
Allah razı olsun hocam. Bolu Abant'ta yakaladım bu pozu. Hatta aracım 2 yan taraftaydı da mustang gt'nin yanı boşalır boşalmaz ikisini yan yana pozlayabilmek için çaktırmadan yanına çektim :D İşin en enteresan yanı, o 5.0'lık gt mustang'e 2 çocuklu 4 kişilik ailenin binmesiydi. Helal olsun dedim :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,795
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Çünkü panjur Fiesta'da Ford'un diğer modellerine göre küçük kalıyor. Aynı formu o kadar küçük arabada kullanmaya çalıştıkları için gerçekten çirkin oldu. Focus'un farlarını x2 ebatta düşünsek o panjur Focus'ta da çok çirkin durur :) Focus'ta enine yayvan olan panjur, Fiesta'da daha yüksek kalıyor. Ford Cargo'ya döndü o yüzden :)
Kesinlikle öyle hocam, üstelik farların mondeo ve nispeten focus'da olan keskin hattı, fiesta'da segment düştüğü için daha yuvarlak bir hal alıyor senin dediğin büyümeyle beraber. O sebeple de pek yakıştıramıyorum fiesta'ya bu ön dizaynı :)

Panzer

Profesör
6 Eki 2016
108
181
1,185
29
Bursa
bi focus ta ben atiyim

Ekli dosyalar

• IMG_1114.JPG
    IMG_1114.JPG
    178.3 KB · Görüntüleme: 223
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım