Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    456

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
42,814
Marka
Opel
Kimse çekemese de İNADINA VAG! Evet beyler bu da dedemin Passat görünümlü Jetta S 1.6ie
(Edit: Kardan dolayı tam seçememiş olabilirsiniz Doğuş'a gittiğimizde bir tek beyaz vardı ondan böyle aldık)

Yalnııız, bu ince makyajlı. 94-96 model filan mı?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
42,814
Marka
Opel
Hocam aklımda 93 diye kalmış sormak lazım bildiğim kadarıyla bunlar makyajlı değil hatta farlar da çıtalı olanlardan değil eski bu baya
Hocam En son 92 modelleri bilirim, ondan sonra hangi yıl makhaj yedi tam hatırlayamıyorum ama aynalar sizin Passat görünümlüdeki gibi afilli oldu, yan kapılara çıtalar geldi. Bir de jant kapakları hafif değişti. Tofaş logosunun italik hale gelerek T olarak değiştiği makyajı diyorum. Çıtalı farlar son jenerasyon 1.4 şahinlerle filan geldi. Onlar çok sonra =)

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
59,449
Marka
Opel
Bi yengece bürünseydiniz:D
Dışardaki yağışı görüyosundur, sabaha 30-40 cmyi bulur 4 mevsim hankookla balkon altı takılsın bizim kocaman :D :D Zincirler hazır bi sıkıntı olursa takıp çıkarız dedik araba çıkmaz bu karda :D

Hocam diri duruyor maşallah. :)
Eyvallah Hacı abi motoru yürüyeni duruşu diri, marşpiyer ve kapı altlarında çürükler var onları halledersek daha iyi olur :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
Beğeni puanı
25,386
Marka
Nissan
Dışardaki yağışı görüyosundur, sabaha 30-40 cmyi bulur 4 mevsim hankookla balkon altı takılsın bizim kocaman :D :D Zincirler hazır bi sıkıntı olursa takıp çıkarız dedik araba çıkmaz bu karda :D

Eyvallah Hacı abi motoru yürüyeni duruşu diri, marşpiyer ve kapı altlarında çürükler var onları halledersek daha iyi olur :D
catıya dıkkat et uzerıne bısı dusmesın aman dıyorum bak