Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
renoya binilmez ya

İnanın bende sizin gibi düşünüyordum ama büyük konuşmamak lazımmış.. binilmez gözüyle baktığım araba olan renault clio .. o anki durum ve şartlara göre sıfır olarak aldik ve şimdi büyük keyifle biniyorum ve bir diğer fiat içinde binilmez diyordum ama doblo'yu büyük keyifle kullanıyorum..:)

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
45
İstanbul
Tek dikiz aynası olanlar üzülmesin zaten olanların çoğu da kullanmıyor. Ben de uyarmaya çalışıyorum ama motorcular kadar başarılı olamıyoruz. Bu arada unutkanlık deyince aklıma şu olay geldi. Öndeki aracın üzerinde bayan kol çantası vardı ve o şekilde ilerliyordu önünü kesip söylediğimde yüzlerini görmeniz lazımdı.

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
İnanın bende sizin gibi düşünüyordum ama büyük konuşmamak lazımmış.. binilmez gözüyle baktığım araba olan renault clio .. o anki durum ve şartlara göre sıfır olarak aldik ve şimdi büyük keyifle biniyorum ve bir diğer fiat içinde binilmez diyordum ama doblo'yu büyük keyifle kullanıyorum..:)
Çocukluğumdan beri volkswagen'in tüm arabalarını sürmüşlüğüm var :D babam sağolsun beni de kendi gibi vagcı yaptı :) İstanbulda ara sıra taksiye bindiğim oluyodu iş için gittiğimde o ara fluence, clio denk geldi berbattı :( taksi olduğu için herhalde

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,600
18,385
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
VP9nRq.jpg

Araba demişsiniz ama ben motor salayım:cool:

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım