Assetto Corsa oynayanlar

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Kendi sitelerinde de böyle bi olay var. 21inde bir sey duyuracaklar
dfab249113fd5abb05eee204f875b6f0.jpg

Bugra

Elit Apaçi
9 Ocak 2017
120
182
885
Selamlar gençler,

Tek başıma drift ve süre kasmaktan sıkıldım. Yabancılarla bir türlü ayak uyduramıyorum. Ya saçma yerde spin atıyorlar ya da trollük peşindeler.. Şöyle Nurburgring'te peş peşe gidebileceğimiz veya ebisu,drift gibi maplerde twin çalışacağımız, C1 gibi haritalarda rolling ve otoban gazlaması yapabileceğimiz kişiler var mı? :)

Şuanda AAA - HappyNnaked serverında turuncu 1M ile gazlıyorum.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Selamlar gençler,

Tek başıma drift ve süre kasmaktan sıkıldım. Yabancılarla bir türlü ayak uyduramıyorum. Ya saçma yerde spin atıyorlar ya da trollük peşindeler.. Şöyle Nurburgring'te peş peşe gidebileceğimiz veya ebisu,drift gibi maplerde twin çalışacağımız, C1 gibi haritalarda rolling ve otoban gazlaması yapabileceğimiz kişiler var mı? :)

Ben sizi gördüm ama yetişemedim :D Kırmızı Audi S1 bendeydi :D

Bugra

Elit Apaçi
9 Ocak 2017
120
182
885
Aaa, farketmedim. İsimleri kapatmıştım ilk defa :D Akina driftteyim. Veya oynuyorsanız hala server söyleyin geleyim

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Selamlar gençler,

Severim ben peş peşe. Buradan arkadaşlarla güzel eğlendik zaman zaman. Hatta @volkan ile de ringte peş peşe attığımız ve harika keyif aldığım çok sağlam turlar var. Ama bi muddettir okul dolayısıyla hiç girecek fırsat bulamıyorum. Arada girebilsem de 10-15 dk tek takılıp çıkıyorum

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Bugün assetto giresim var. Girerim diyen varsa tek girmeyim.

Edit: Discord'ta onlineım. Oradan da yazabilirsiniz

Son düzenleme:

Bugra

Elit Apaçi
9 Ocak 2017
120
182
885
GT Serisi üzdü :( Şunun birde şuanki sokak tipi araçlarla olanı gelsede E92 M3 ile gece yağmurda ringte yanlasak :)

Bugra

Elit Apaçi
9 Ocak 2017
120
182
885
Merhaba Beyler . Dün arkadaşla server açtık . Bugün gelmek isteyen varsa açılmayan maplerden istanbulpark , barcelona , silverstone gibi takılabiliriz ?

Kendi bilgisayarınızdan port açarak mı açıyorsunuz? Yoksa kiralama server mı? Port açaraksa siz açtığınız zaman yazın girmeye çalışırım. İstanbul Park güzel olacaktır. :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım