Assetto Corsa oynayanlar

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca

furkaanaytn

Düz Yol Gazcısı
14 Ocak 2018
34
26
145
Steam'ı silip yüklemek bir sorun yaratır mı ?

Steami silmeden önce oyunu yedekleyip sil, steami geri yüklediğinde yedeklemesini alırsın oyunu tekrar indirmek zorunda kalmazsın. Eğer yine olmazsa oyunu silip yüklemen gerekir. Yedekleme konusunda steamde sol üstte steam menüsünden seçeneklere girip yapılıyordu ama tam hatırlamıyorum. Kolay gelsin :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Hiç denemedim ama sanmıyorum sorun olacağını
Save dosyalarında sıkıntı oluyormuş sanırım :/
Steami silmeden önce oyunu yedekleyip sil, steami geri yüklediğinde yedeklemesini alırsın oyunu tekrar indirmek zorunda kalmazsın. Eğer yine olmazsa oyunu silip yüklemen gerekir. Yedekleme konusunda steamde sol üstte steam menüsünden seçeneklere girip yapılıyordu ama tam hatırlamıyorum. Kolay gelsin :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Oyun güncelleme kuyruğunda ama güncellemiyor, oyuna girmeye çalışınca içerik şifrelendi diyor. Yedeklemeye çalışınca da güncellemeden yedekleme yapılamaz diyor. Valla tam kafayı kırmalık bir durum oluştu şu an :D Ne yapacağımı bilmiyorum

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Save dosyalarında sıkıntı oluyormuş sanırım :/

Oyun güncelleme kuyruğunda ama güncellemiyor, oyuna girmeye çalışınca içerik şifrelendi diyor. Yedeklemeye çalışınca da güncellemeden yedekleme yapılamaz diyor. Valla tam kafayı kırmalık bir durum oluştu şu an :D Ne yapacağımı bilmiyorum
Oyun dosyalarını sil, yükle. Tek çözüm bu gibi. Gece koy sabaha kadar insin bence

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Böyle bi paylaşım var assetto forumda

FFB 100
Kerb FFB 50
Road FFB 50
Slip FFB 10
Understeer ON
Use H Shifter ON
FFB ayarlarını çok değiştirmedim. Ben de bir ara deneyeceğim farklı ayarları :)
Gerçekten çok güzel ayarmış ohh be dedirtti yani :D . Orjinal haliyle oynamaya çalıştım ağırdı birde internette nereden bulduysam artık dahada ağırlaştırdı elim kolum ağırdı :D Çok teşekkürler
Bu bir kaç ayar daha var
Şu an böyle değiştir daha rahat edersin dediğiniz ayar varsa mutlu edersiniz :D
upload_2018-1-31_21-31-35.png

Bugra

Elit Apaçi
9 Ocak 2017
120
182
885
Girecek varsa yazsın. Şuanda oyundayım. Tourist standart araçlarla takılıyorum. Kırmızı R8 Online :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım