Audi A4 B7 2008 1.6 #AAK607

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Masallah allah kaza bela vermesin.bu sevdigim kasaarindandir.gerci her kasasini severim audinin :) buarada dikkatimi cektide denizlide 8haneli plakalara gececek kadar cokmu araba var yav

Hem de nasıl. Ben 607'yi aldım, arka sıramdakine 612 geldi. ne ara 5 plaka ilerledi bilmiyorum 4-5 dk içerisinde

dün bi araç gördüm, pazartesi günü almışlar aal 586 mı ne öyle bişeydi plaka aal'ye geçmiş onun da yarısına gelmiş

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hem de nasıl. Ben 607'yi aldım, arka sıramdakine 612 geldi. ne ara 5 plaka ilerledi bilmiyorum 4-5 dk içerisinde

dün bi araç gördüm, pazartesi günü almışlar aal 586 mı ne öyle bişeydi plaka aal'ye geçmiş onun da yarısına gelmiş
3 rakam 3 sayı plakaya bir türlü alışamadım, tuhafıma gidiyor. 3 harf 2 sayı en sevdiğim eğer o yoksa 2 harf 3 sayı en temizi :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
pnq2Rn.jpg

k630j9.jpg

ND6G5L.jpg

g6zbyZ.jpg

9N8bEo.jpg

#nofilter #yesaudi asdfadf

Pazar gezmesi :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hakan abi sizin alfayi, a4u, taunusu neden normal yolda göremiyoruz :D

Valla buralara ulaşmak için hep normal yollardan geçiyoruz aslında ama asdfasd :D :D ya dağ bayır seviyoruz ama dağ bayırın normal yoldan çıkmış haline sokmuyorum yine de :D Arazi alam diyom aldırmıyolar ben napam :(

Alfa'nın yağ eksiltmesi kronik mi yoksa sizin aracınızın bi mahareti mi ?

Kronik hocam, sorun değil aslında olağan durum. 3bin kmde bi litre civarı normal, fazlası anormal :)

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,943
5,020
github.com
Marka
BMW
Valla buralara ulaşmak için hep normal yollardan geçiyoruz aslında ama asdfasd :D :D ya dağ bayır seviyoruz ama dağ bayırın normal yoldan çıkmış haline sokmuyorum yine de :D Arazi alam diyom aldırmıyolar ben napam :(

Kronik hocam, sorun değil aslında olağan durum. 3bin kmde bi litre civarı normal, fazlası anormal :)
3binde 1 litre. bilmeyen adam yatak sarar

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
IMG_9620.jpg

Merhabalar, bugün audinin lastikleri ön arka yaptık. Tahminimize göre 4 lastik takıldığından beri hiç yapılmamış çünkü ön lastikler arkalara göre daha fazla yıpranmış haldeydi. Hazır lastik çıkmışken bi ön takıma doğru kafamı soktum.

Normalde süspansiyon sistemlerinden çok anlamam. @motorsinann 'ın süspansiyon başlığı sayesinde bilgi edinmiştim. Bir kaç fotoğraf çektim, @bt abiye de attım. o da double wishbone sanırım dedi, emin olmak için sinana attım o da doğruladı. Audinin muazzam konforunu borçlu olduğu double wishbone ahanda alttaki fotolarda

IMG_9615.jpg
IMG_9617.jpg
IMG_9618.jpg
IMG_9619.jpg

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Ekli dosyayı görüntüle 13878

Merhabalar, bugün audinin lastikleri ön arka yaptık. Tahminimize göre 4 lastik takıldığından beri hiç yapılmamış çünkü ön lastikler arkalara göre daha fazla yıpranmış haldeydi. Hazır lastik çıkmışken bi ön takıma doğru kafamı soktum.

Normalde süspansiyon sistemlerinden çok anlamam. @motorsinann 'ın süspansiyon başlığı sayesinde bilgi edinmiştim. Bir kaç fotoğraf çektim, @bt abiye de attım. o da double wishbone sanırım dedi, emin olmak için sinana attım o da doğruladı. Audinin muazzam konforunu borçlu olduğu double wishbone ahanda alttaki fotolarda

Ekli dosyayı görüntüle 13879 Ekli dosyayı görüntüle 13880 Ekli dosyayı görüntüle 13881 Ekli dosyayı görüntüle 13882
ve alüminyum kollar var, esneme daha fazla olacağı için konfor artar ama maliyeti yüksektir + olarak direksiyon kutusunun üstte konumlandırılmasının sebebi, süspansiyona gelen yol darbelerinin direksiyon kutusuna daha az yansıyarak ömrünü uzatmak.. Hondanın uzun yıllardır Lada nın hep kullandığı sistem... şimdi ki audilere bak birde..

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Ekli dosyayı görüntüle 13878

Ekli dosyayı görüntüle 13879 Ekli dosyayı görüntüle 13880 Ekli dosyayı görüntüle 13881 Ekli dosyayı görüntüle 13882
Oha:confused: maşallah:D
ve alüminyum kollar var, esneme daha fazla olacağı için konfor artar ama maliyeti yüksektir + olarak direksiyon kutusunun üstte konumlandırılmasının sebebi, süspansiyona gelen yol darbelerinin direksiyon kutusuna daha az yansıyarak ömrünü uzatmak.. Hondanın uzun yıllardır Lada nın hep kullandığı sistem... şimdi ki audilere bak birde..
Yenilerde macpherson mu var?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım