Audi A4 B7 2008 1.6 #AAK607

Berkay.Kerim

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
30
46
645
Ankara
Marka
Peugeot
Öncelikle hayırlı olsun hocam.Otopark stickeri nerden temin edebilirim?Daha önce @sinan abiye dm den yazıp siteye yüklemesini rica etmiştim ama aklından çıktı sanırım.

Son düzenleme:

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Hayırlı olsun ..
Baksana tuşlarında falan hiç silinme, yıpranma bile yok ..
Bu araçların eskime periyotları daha uzun .. bildiğin daha uzun ömür araçlar...

Kazasız, belasız güzel günler de binin

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hayırlı olsun ..

Net öyle. Hele bir de 1.6 hitler motor olunca lpg'ye rağmen bayağı uzun ömürlü olur.

Evet, bence de kazasız belasız güzel günlerde binin :)

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Maşallah, çok güzel duruyor araba. Güle güle kullanın kazasız, belasız
Hitler motorun bakımları üzmez..Bakımları zamanında yapıldığında ise rektefiyeye vs.. gerek kalmadan milyon km'leri görmek hiç de zor değil (Tabi o km'yi yapacak adam lazım :D)

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hayırlı uğurlu olsun müdürüm Allah kaza bela vermesin, güle güle binmek nasip olur İnşallah :)
Kusura bakma yazacaktım unuttum Valla demin aklıma geldi.

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Hayırlı olsun abi tekrardan kazasız belasız güzel günlerde kullanın. Yalnız ödenecek baklavalar birikiyor abi ona göre :D demi @Koraykaya ?
@alfhonso valla denizliden göçüp gidecem hala baklavaya yiyecez kaptanın yanına gidip geleydik şimdiye yemiştik valla asdqwd şaka bi yan hayırlı uğurlu olsun abi aracı yakından da gördüm gayet temiz ve diri konforu beni büyüledi gram ses almıyor araç içine

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sağolun beyler yav ben nasıl görmemişim sizin yazdıklarınızı ya kusura bakmayın :(

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@alfhonso valla denizliden göçüp gidecem hala baklavaya yiyecez kaptanın yanına gidip geleydik şimdiye yemiştik valla asdqwd şaka bi yan hayırlı uğurlu olsun abi aracı yakından da gördüm gayet temiz ve diri konforu beni büyüledi gram ses almıyor araç içine

Olm kaç kere haber veren gelin dedim nöbetçi olduğum zamanları bul demedim :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Öncelikle hayırlı olsun hocam.Otopark stickeri nerden temin edebilirim?Daha önce @sinan abiye dm den yazıp siteye yüklemesini rica etmiştim ama aklından çıktı sanırım.

Yakın süreçte yeni tasarım eşliğinde bi paket yapılacak , takipte kalın :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hayırlı olsun ..

Net öyle. Hele bir de 1.6 hitler motor olunca lpg'ye rağmen bayağı uzun ömürlü olur.

Evet, bence de kazasız belasız güzel günlerde binin :)
Maşallah, çok güzel duruyor araba. Güle güle kullanın kazasız, belasız
Hitler motorun bakımları üzmez..Bakımları zamanında yapıldığında ise rektefiyeye vs.. gerek kalmadan milyon km'leri görmek hiç de zor değil (Tabi o km'yi yapacak adam lazım :D)
Hayırlısı olsun, maşallah imrenerek baktık :)
Hayırlı uğurlu olsun müdürüm Allah kaza bela vermesin, güle güle binmek nasip olur İnşallah :)
Kusura bakma yazacaktım unuttum Valla demin aklıma geldi.

Sağolun varolun, valla benim arabaya 8 bujiye 500 tl verdim, Audi 4 buji 200 tl. Benim bakım 10bin km’de ve 250 civarı e audi de o civarlarda ama 15bin kmde. Alfada yağ eksiltme var 3bin kmde bi buçuk lt falan ekliyorum ona hiç girmiyorum audide öylr bi dert yok :D

Sağlamlık konusunda namını biliyorum şimdilik. Tek derdimiz orta susturucu. Ekimde muayene var geçmez böyle :D

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Sağolun varolun, valla benim arabaya 8 bujiye 500 tl verdim, Audi 4 buji 200 tl. Benim bakım 10bin km’de ve 250 civarı e audi de o civarlarda ama 15bin kmde. Alfada yağ eksiltme var 3bin kmde bi buçuk lt falan ekliyorum ona hiç girmiyorum audide öylr bi dert yok :D

Sağlamlık konusunda namını biliyorum şimdilik. Tek derdimiz orta susturucu. Ekimde muayene var geçmez böyle :D
Sağlamlık konusunda Maşallahı var ya, bizimki 250k'yı devirdi ve tüplü ona rağmen yağ eksiltmiyor, eksiltse bile biz farketmiyoruz çok az yani öyle diyeyim :D Yağ değişimi olarak bence 15k beklemeyin, 8-9k da değiştirin çünkü yağ gittikçe özelliğini kaybedecektir gerek yok bence, ha böyle dedim ama biz de son 2 bakımını 11-12k da falan yaptık ama ideali 8-9k :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sağlamlık konusunda Maşallahı var ya, bizimki 250k'yı devirdi ve tüplü ona rağmen yağ eksiltmiyor, eksiltse bile biz farketmiyoruz çok az yani öyle diyeyim :D Yağ değişimi olarak bence 15k beklemeyin, 8-9k da değiştirin çünkü yağ gittikçe özelliğini kaybedecektir gerek yok bence, ha böyle dedim ama biz de son 2 bakımını 11-12k da falan yaptık ama ideali 8-9k :D

ben alfanın 10bini bile beklemeden 9bin de değiştiriyorum zaten :D ara ara ekleme yapmama rağmen :D

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
Masallah allah kaza bela vermesin.bu sevdigim kasaarindandir.gerci her kasasini severim audinin :) buarada dikkatimi cektide denizlide 8haneli plakalara gececek kadar cokmu araba var yav

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım