Cep Telefonu ve Tablet Başlığı

Hangi Marka kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    153

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
o fiyat aralığında xiaomi ve huawei varken ben gm yi tercih etmezdim Türk montaj toplama telefon bence o marka

Xiaomi de toplama kendi üretmiyor ya. Xiaomi nin Huawei in ilk modellerini bir araştırın ne kadar sorunluydu lakin Çinliler gidip İPhone almadı para kazandılar geliştiler. Bizim şirketlerimizde kazandıkça gelişecek. Örneğin Vestel Z20 şikayet oranları gayet düşük kasası da güzel bir telefon Türkiye’de sattığının 3 katı kadar Alman bir markaya fason üretim yaptılar Avrupa’da da sattılar markayı hatırlamıyorum Notebookcheck.com su herhalde ünlü bir site alman markayı test etti ki telefon aslında Z20 91 puan verdi gayet de beğendi. Hele şuan fiyatı 1350tl içinde Snapdragon 630 var gayet alınabilir. General Mobile de özellikle Gm9 Pro ile kendini topladı diyorlar. Türk adını duyunca kaçmamız değil daha da gönül vermemiz lazım

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
General mobile gm8 uzun süredir kullanan var mı oyun oynamayan birine gider mi? Kronik sıkıntısı var mı?
Hocam babam bir yıldan fazladır bunu kullanıyor. Youtube, internette haber okuma şeklinde kullanıyor. Pek de zorlayıcı olmayan bu kullanıma bir günü çıkarıyor batarya. Herhangi bir kronik sorun başımıza gelmedi.
Yalnız şöyle birşey var; gm 5 plus nanesinden çok çekmiş biri olarak size öneresim gelmiyor pek... Zaten eskidi bu model. Piyasaya hiç hakim değilim ama başka alternatifler de düşünülebilir herhalde vardır o fiyatlara başka telefonlar.
Ancak çok uygun bir fiyata falan bulduysanız, 'ben çok zorlamam zaten, kamerası falan über birşey olmasına gerek yok' derseniz denenebilir.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Xiaomi de toplama kendi üretmiyor ya. Xiaomi nin Huawei in ilk modellerini bir araştırın ne kadar sorunluydu lakin Çinliler gidip İPhone almadı para kazandılar geliştiler. Bizim şirketlerimizde kazandıkça gelişecek. Örneğin Vestel Z20 şikayet oranları gayet düşük kasası da güzel bir telefon Türkiye’de sattığının 3 katı kadar Alman bir markaya fason üretim yaptılar Avrupa’da da sattılar markayı hatırlamıyorum Notebookcheck.com su herhalde ünlü bir site alman markayı test etti ki telefon aslında Z20 91 puan verdi gayet de beğendi. Hele şuan fiyatı 1350tl içinde Snapdragon 630 var gayet alınabilir. General Mobile de özellikle Gm9 Pro ile kendini topladı diyorlar. Türk adını duyunca kaçmamız değil daha da gönül vermemiz lazım
xiaomi kendi üretiyor bence ,çinde iphone kullanma oranı çok yüksek bir de ben böyle yalakalık yapan yumatu(yusufmahmuttuncer ) tarzı şeylere karşıyım
yalakalık ( https://tr.sputniknews.com/bilim/201905091038997202-general-mobile-erdogana-ozel-telefon-uretti/ ) niye böyle birşey yapıyorsun amacın ne

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,648
2,912
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hocam babam bir yıldan fazladır bunu kullanıyor. Youtube, internette haber okuma şeklinde kullanıyor. Pek de zorlayıcı olmayan bu kullanıma bir günü çıkarıyor batarya. Herhangi bir kronik sorun başımıza gelmedi.
Yalnız şöyle birşey var; gm 5 plus nanesinden çok çekmiş biri olarak size öneresim gelmiyor pek... Zaten eskidi bu model. Piyasaya hiç hakim değilim ama başka alternatifler de düşünülebilir herhalde vardır o fiyatlara başka telefonlar.
Ancak çok uygun bir fiyata falan bulduysanız, 'ben çok zorlamam zaten, kamerası falan über birşey olmasına gerek yok' derseniz denenebilir.
bende gm discovey 2 den çekmiş biri olarak alasım gelmiyor ama hat üzerine alınacağı için aylık verilen parasına yakın bir telefon yok(110TL) mecburen redmi s2 (153TL) aldıracağım

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
aynı fiyat aralğında başka model yok gm8 için 110 civarı aylık para istiyorlar a10 için 150 redmi s2 için 153 istiyorlar mecburen redmi s2ye vercez o kadar parayı
geçen babaya baktık türk telekom hattına huawei y6 2018 için 124 tl ,huawei y5 için 116 tl istiyorlardı

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Gencolar bende XS Max 256GB Silver var eşimde Note 9 Siyah. Merak ettiklerinizi cevaplayabilirim. Benim telefonu yurt dışından aldım toplam maliyeti 618TL harç ücreti dahil olmak üzere 9000 TL 'ye mal oldu. Note'u 5300 TL 'ye aldık. F/P olarak Note9 fark atıyor benim telefona. Ayrıca Iphone oyun oynarken ısınıyor Note ısınmıyor.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
huawei nin android ile olan problemi yüzünden sıcak bakmıyorum yoksa bakacağım ilk markalardan
Şuan satışta olan telefonlara hiçbir şey olmaz. En fazla güncelleme kesilir ki dediğiniz senaryoda önemi yok. 2017 mayısta gr5 aldım o günden beri güncelleme gelmiyo android6 kullanıyorum hiç eksiklik hissetmedim

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
huawei cep telefonu kullananlar
ödüllü in focus yarışmasına bu linkten katılabilir yada çekilmiş harbi iyi fotoğraflara göz atabilir ve oy verebilirsiniz fotoğraflara ki bence verin ::)
buyrun link https://campaign.consumer.huawei.com/infocusawards/tr/gallery

ödüller
1565095280016.png

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım