Doğan Kabak artık kendi kanalında

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Geçmek isteyen varsa sağa çekilecez mecbur :) Bekliyordum da beklediğimden erken oldu. Yolu açık olsun...
Eski 2'li testleri özledik yav :)

ercn_yldrm

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
20
10
595
35
İstanbul
Hayırlısı olsun ne diyelim. Ama @and ayrı kanal konusunda haklı. Ekstradan şahsi kanal açmak sadece dikkat dağınıklığına sebep olur başka birşey olmaz, bir takipçi olarak sıcak bakmadım. Videolar sıklaşır, üniversitelerdeki söyleşiler devam ederse, lansmanlara gidilip ilk sürüş videoları ile birlikte test videoları yayınlanırsa takipçi sayısı zaten artar. Hızlı yükselişlerin ardından kötü bir düşüş yaşanmaması için, yavaş yavaş ama kesin adımlarla ilerlemeye devam ;)

smttpl

Asfalt Kurutucu
3 Kas 2016
5
21
595
Doğan Kabak bu sektörde geçmişi olan tanınan biri kabul ediyorum, fakat kendisininde kabul ettiği gibi sosyal medyada dolayısıyla bu sektörün dışındaki insanlar Doğan Bey'i sizin sayenizde tanıdı. Derginin tanıtımı sizin sayenizde çok büyük kitlelere ulaştı. Şimdi bu şekilde bir ayrılık olması işin sosyal medya kısmını öğrenip otopark sayesinde kendine kitle oluşturup hiç bilmediğini kabul ettiği bir ortamda kendi kulvarını oluşturmasını açıkcası biraz ayıpladım. Pekte etik gelmedi. Tabiki yaşananlar sizi ilgilendirir detayları siz daha iyi bilirsiniz ona şüphe yok ama dışarıdan bakan bir takipçi olarak kendisinin yapmış olduğu bu davranıştan rahatsızlık duydum. Siz çizginizi bozmadan devam edin.Doğan Kabak yokken de çok eğlenerek izliyorduk sizi takipçilerden eski arabalar alın yine hiç önemli değil bundan sonra da takip edeceğiz bir şey değişmeyecek. Başarılarınızın devamını dilerim.

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
"Gene affetmemişler" diyeceksiniz ancak bu iş böyle hoş olmadı. Suçu Doğan ağabeye atmıyorum; kendimi onun yerine koysam bende aynı şeyi yapabilirim. Anladığım kadarıyla ingilizler bu birlikteliğin boyutundan pek hoşnut değil. Otopark site olarak devam edip TopGear Türkiye diye bir youtube kanalı seçeneğini değerlendirdiniz mi?

wings35

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
1
2
545
Doğan kardeşi bu site ile sevdim, daha öncesinde adını bile bilmiyordum. Delikanlı ve hoş sohbet ile tam otopark ruhu sahibi idi lakin bu ayrılık olayına sıcak bakmıyorum ve onaylamıyorum. Bundan sonra top gear dergisi almayacağım gibi Doğan kardeşin kanalınada üye olmayacağım. Otopark tam bir atak içindeyken yükseliş başlamışken hoooppp gol değil yine... bence Otoparkı çökertmek isteyen grupların top gear ve Doğan kardeş üzerinden oynadıkları basit bir oyun. Doğan kardeşe hayatında başarılar. Bugün yarın top gear sekteye uğrarsa dönmesin buralara. siz ne kadar arkadaş olsanızda ( And-Sinan) benim için hoş karşılanmayacak bir durumdur. Saygılar sevgiler

sdt

Profesör
8 Eyl 2016
108
116
1,185
doğan kabak ta otoparka katkıda bulundu otoparkta doğan kabak a sıkıntı yok. çıkar ilişkisiyle çıkılan bir yoldu iki tarafta kazançlı çıkmıştır büyük ihtimalle

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Doğan kardeşi bu site ile sevdim, daha öncesinde adını bile bilmiyordum. Delikanlı ve hoş sohbet ile tam otopark ruhu sahibi idi lakin bu ayrılık olayına sıcak bakmıyorum ve onaylamıyorum. Bundan sonra top gear dergisi almayacağım gibi Doğan kardeşin kanalınada üye olmayacağım. Otopark tam bir atak içindeyken yükseliş başlamışken hoooppp gol değil yine... bence Otoparkı çökertmek isteyen grupların top gear ve Doğan kardeş üzerinden oynadıkları basit bir oyun. Doğan kardeşe hayatında başarılar. Bugün yarın top gear sekteye uğrarsa dönmesin buralara. siz ne kadar arkadaş olsanızda ( And-Sinan) benim için hoş karşılanmayacak bir durumdur. Saygılar sevgiler

Bence Otopark için Top Gear almalısın. Çünkü And'ın bu dergiye sermaye sağladığını biliyorum. Sonucta Doğan beyin ayrılma kararı telifler nedeniyle olduğunu yazmışlardır. Her şeyi derinlemesine kurcalamamak lazım bence.

3xcellency

Profesör
8 Eyl 2016
451
817
1,645
31
MuğIa
Bence Otopark için Top Gear almalısın. Çünkü And'ın bu dergiye sermaye sağladığını biliyorum. Sonucta Doğan beyin ayrılma kararı telifler nedeniyle olduğunu yazmışlardır. Her şeyi derinlemesine kurcalamamak lazım bence.
Otopark'a ayrı araç geliyor, TOPgear'a ayrı sonuç olarak ben de dergiyi almayacağım.

Lochness

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
7
15
595
27
Adana
bu ne abi çocuk oyuncagina donderdiler kimseyi almayin şu kanala artik aslı sinan and muhip reyizleride toplayin panpalarla pova devam bu ne boyle biri geliyor taniniyor otopark sayesinde gidip kanal aciyor öbür dergici geliyor youtube da taniniyor gidip kanal açıyor tamam dogan abi bu iste biliniyor olabilir ama ben adini dahi duymanistim ... kurumsallasmayida bosverin bence kafaniza gore takilin olmadi almanyaya gidin orda bi mercedes plazaya girseniz c63s isteseniz verir videolari çekip koyun tmm ya bu ne boyle !! k bakmayin bi tuhaf oldumda

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Adam açıyı vermiş beyler.

bu ne abi çocuk oyuncagina donderdiler kimseyi almayin şu kanala artik aslı sinan and muhip reyizleride toplayin panpalarla pova devam bu ne boyle biri geliyor taniniyor otopark sayesinde gidip kanal aciyor öbür dergici geliyor youtube da taniniyor gidip kanal açıyor tamam dogan abi bu iste biliniyor olabilir ama ben adini dahi duymanistim ... kurumsallasmayida bosverin bence kafaniza gore takilin olmadi almanyaya gidin orda bi mercedes plazaya girseniz c63s isteseniz verir videolari çekip koyun tmm ya bu ne boyle !! k bakmayin bi tuhaf oldumda

Ask3Harf

Asfalt Kurutucu
26 Eki 2016
2
0
535
ikinci el testlerine başlama meselesi bu yüzden miydi abi ? Yine araç temin etmede sıkıntı var sanırım.Üzdü bu haber :(

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
Hayat sana güzel pampa

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım