En Son Ne Aldınız?

UCY

Profesör
29 Kas 2019
265
866
2,195
İstanbul
Marka
Fiat
Soğuklar geldi aracın suyunu değiştirelim antfrizi yenileyelim dedik 3 litre antrifriz aldım 40 tl ayrıca son 2-3 haftadır ateşlemede bir problem olduğunu hissediyordum bugun anladım ki platin alarm veriyor. platin+meksefe alıp değişimlerini yaptık. Belki zımparaylada kurtarabilirdik ama zaten 20 lira bir parça riske etmek istemedim. özet geçersek 100 lira sıkışmıştı verdik rahatladık :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,079
5,720
Ankara
Marka
Skoda
RvUrac.jpg

bime 14.5tl ye kalın, altına suyu geçirmeyecek cinsten halı paspas gelmiş 4 parça ondan aldım (biraz ufak kaldı şöfer tarafı ama idare eder)
4 koli su
cocostar

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
D&R dan 2 de kişisel gelişim kitabı gelişim önemli tabi

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Bir de bunu deneyelim bakalım..
yorumları bekliyorum. hızlıca toparlamak adına ilk başladığımda hardline whey 3 matrix aldım. yoğun günlerde spordan 1 saat önce ve hemen antreman sonrası da kullanıyorum. gelişim de var ancak bunun etkisi mi bilemiyorum. aldıktan sonra spor yapan arkadaşların kimisi de üstündeki değerleri içermiyor demişti :) bir de benimki çilekli, bazen mide bulantısı yapıyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım