En Son Ne Aldınız?

BahadirYUCE

Bahadır YÜCE
Asfalt Kurutucu
9 Mar 2017
23
17
595
İzmir
Marka
Peugeot
Xbox one pismanliktir. Net sifir icerik. 360 uzerine 2013te cikar cikmaz Xbox One kullanicisiyim yine de keske ps4 alsaydim diyorum. :D

Ben de indirimde kendimi tutamadim AC Origins aldim.

Hazır indirimdeyken bilgisayar toplamaktan vazgeçip aldım. Şimdilik güzel ama içerik olarak size katılıyorum. Pek fazla ps4 un gibi çok oyunu yok kaliteli olarak.

ArdaC

Profesör
11 Mar 2018
109
89
1,035
25
İstanbul
Marka
Hyundai
lotus bisküvi ve ezmesini aldım,karamelli filtre kahveyle harika oluyor

yatırım tavsiyesidir

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,648
2,911
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bir senedir kullaniyorum memnun kalacagina eminim
Kaptan hangi modeli kullanıyorsun benim mi8 lite 1 yılı geçti daha 1 yılı dolmadan ekran 1cmlik piksel kayması oldu yakın zamanda da 2 tane 1/4 cm lik piksel kayması var dikkatli bakmayınca rahatsızlık vermiyorda daha 1 yıllık telefonda olması beni şaşırttı

• Üzgün
Tepkiler: bt

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,179
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Kaptan hangi modeli kullanıyorsun benim mi8 lite 1 yılı geçti daha 1 yılı dolmadan ekran 1cmlik piksel kayması oldu yakın zamanda da 2 tane 1/4 cm lik piksel kayması var dikkatli bakmayınca rahatsızlık vermiyorda daha 1 yıllık telefonda olması beni şaşırttı
piksel kayması nası bişey aynı cihazdan geçen ay biz de aldık aileden birine

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım