En Son Ne Aldınız?

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Screenshot_20200126-214128.jpg

Azcık takviye aldık. Bundan önce Hardline Whey 3matrix kullanıyordum, şeker ilavesi boldu ve yağlanma yapmaya başladı, üstüne şişkinliği de fazla oluyordu. @Cenk in de tavsiyesi ile scitec aldım, limonlu cheesecake aroması da güzelmiş :) ek olarak hacmi arttırmak için gh factor takviyeli karbonhidrat protein.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ekli dosyayı görüntüle 23378

Azcık takviye aldık. Bundan önce Hardline Whey 3matrix kullanıyordum, şeker ilavesi boldu ve yağlanma yapmaya başladı, üstüne şişkinliği de fazla oluyordu. @Cenk in de tavsiyesi ile scitec aldım, limonlu cheesecake aroması da güzelmiş :) ek olarak hacmi arttırmak için gh factor takviyeli karbonhidrat protein.
Hayirli olsun insaallah faydasini gorursun :) Scitec f/p urunudur. Ham maddesi de kaliteli. Siskinlik, sindirim gibi sorunlar da yapmiyor. En azindan hardline'a gore yapmiyor. Gule gule kullan hocam.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Hayirli olsun insaallah faydasini gorursun :) Scitec f/p urunudur. Ham maddesi de kaliteli. Siskinlik, sindirim gibi sorunlar da yapmiyor. En azindan hardline'a gore yapmiyor. Gule gule kullan hocam.
Teşekkürler hocam, biraz detaylı besin değerlerine bakınca kalitesini belli eden ithal bir ürün. Paraya kıyıp weider almayı dahi göze aldım ama baktım ki o kadarına gerek yok, f/p olarak dediğin gibi oldukça iyi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Teşekkürler hocam, biraz detaylı besin değerlerine bakınca kalitesini belli eden ithal bir ürün. Paraya kıyıp weider almayı dahi göze aldım ama baktım ki o kadarına gerek yok, f/p olarak dediğin gibi oldukça iyi.
Rica ederim hocam. Bu urunler arasinda fiyat farkini belirleyen en onemli iki etken ham madde kalitesi, yani islenme kalitesi ve urunun ismidir. Protein tozlarinda icinde ki protein miktarindan ziyade ek gidalar daha onemli. Weider ham madde olarak da diger konularda da iyidir ama biraz markaya para aliyor diyebiliriz. Scitec gibi urunlerle de cok rahat sonuc alinabiliyor. O yuzden onca para dokmeye hic gerek yok. En iyisini yapmissin. Turkiye'de zaten vucut gelistirme cok pahali bir spor. Daha da fazla zorlastirmanin alemi yok.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Xiaomi airdots pro
V4AbJs.jpg
guncelleyeyim. Daha onceden aldigim mi dots a pek benzemiyor. (Siyah nokta olanlar genel olarak herkesin tercih ettigi.)baglanmasi bunun daha kolay. Ses kalitesi cok daha iyi. Ama biraz fazla agirlar. Ve ergonomileri zayif. 200 kusur liraya rahat tercih edilir.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
V4AbJs.jpg
guncelleyeyim. Daha onceden aldigim mi dots a pek benzemiyor. (Siyah nokta olanlar genel olarak herkesin tercih ettigi.)baglanmasi bunun daha kolay. Ses kalitesi cok daha iyi. Ama biraz fazla agirlar. Ve ergonomileri zayif. 200 kusur liraya rahat tercih edilir.
Guncelleme 2 biraz uzun oldu ama forumda bluetooth cihazlar merak edildigi icin belirtiyorum.type c girisi var sarji kisa ve noise cancel ozelligi var. Ben bu yuzden satin aldim . Eski modelde tercih edilebilir hala.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım