En Son Ne Aldınız?

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford

Şuan bu monitörden yazıyorum notebook ekranından sonra aşırı keyifli hale geldi. Bir tık büyük geldi belki 24" olsa da olurmuş ama ilk izlenimler gayet başarılı..

ve

bunu da aldım.

İki televizyonu iş amaçlı aldım. Pazartesi, salı kurulum için gelirler. Hissettiklerimi ve görüşlerimi unutmazsam yazarım geri.
Not: Televizyonları aldığım için 1200tl indirim kuponu verildi.

Son düzenleme:

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya

Şuan bu monitörden yazıyorum notebook ekranından sonra aşırı keyifli hale geldi. Bir tık büyük geldi belki 24" olsa da olurmuş ama ilk izlenimler gayet başarılı..

ve

bunu da aldım.

İki televizyonu iş amaçlı aldım. Pazartesi, salı kurulum için gelirler. Hissettiklerimi ve görüşlerimi unutmazsam yazarım geri.
Bir araba parası gitmiş :D
Hayırlı olsun

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

ve

bunu da aldım.

kaç milyar milyonluk monitör aldın ben anlamadım !111!

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
+Corsair 8GB DDR4 3000MHz ram.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    372.9 KB · Görüntüleme: 0

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

ve

bunu da aldım.

Bugün de zenginiz. Maşaallah diyelim :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hurdalarla uğraşmayı seviyoruz :D 2.El pazarını dolaşalım dedik arkadaşlarla veee sonuç. :) Sony Walkman WM-FX313.(10₺) aldım.

Dekor olsun diye aldığım için hiç çalışıp çalışmadığına bakmadım, tuşları ve pil yatağı iyi durumdaydı(Mega Bass tuşu hariç ) Eve gelip denediğimde ise radyo çalar çalışırken, kaset çalarda problem vardı biraz araştırdım, lastik kayışa benzer parçası kopmuş yani kaset bandını döndürmüyor.Bir ara söküp bakarsam 10₺’ye güzel bir Sony Walkman’im olacak hadi bakalım :)

Bu cihazlarla alakalı geçmiş anısı olan varsa dinlemek isterim çünkü malum ben henüz küçükken çıkmış dolaşmış bir ürün 1995 yapımı :D. Japon burada da Japonluğunu gösterdi en azından radyosu çalıştı.Lastik kayış zaten kronikmiş bu walkman kaset çalarlarda.

Son düzenleme:

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Hurdalarla uğraşmayı seviyoruz :D 2.El pazarını dolaşalım dedik arkadaşlarla veee sonuç. :) Sony Walkman WM-FX313.(10₺) aldım.

Dekor olsun diye aldığım için hiç çalışıp çalışmadığına bakmadım, tuşları ve pil yatağı iyi durumdaydı(Mega Bass tuşu hariç ) Eve gelip denediğimde ise radyo çalar çalışırken, kaset çalarda problem vardı biraz araştırdım, lastik kayışa benzer parçası kopmuş yani kaset bandını döndürmüyor.Bir ara söküp bakarsam 10₺’ye güzel bir Sony Walkman’im olacak hadi bakalım :)

Bu cihazlarla alakalı geçmiş anısı olan varsa dinlemek isterim çünkü malum ben henüz küçükken çıkmış dolaşmış bir ürün 1995 yapımı :D. Japon burada da Japonluğunu gösterdi en azından radyosu çalıştı.Lastik kayış zaten kronikmiş bu walkman kaset çalarlarda.

Epey kullandım sony walkman
Hatırladığım ilginç birsey, auto reverse olanlara üst model gözüyle bakıyorduk. Diğerlerine göre epey pahalıydı.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Epey kullandım sony walkman
Hatırladığım ilginç birsey, auto reverse olanlara üst model gözüyle bakıyorduk. Diğerlerine göre epey pahalıydı.
İçini açtım, biraz kurcaladım :). Şimdi artık kaset de çalıyor. Babaanne-Anneanne eski kasetlerinden başladık.Eğer düzeni tutturabilirsem, arabada da kasetçalara geçeceğim :) . Yorum için teşekkürler.

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai

Ben her ne kadar 90’lar sonu çocuğu olsamda kuzenlerim sayesinde küçüklüğümde kurcalamış dinlemiştim. Şimdi bulsam alıp bir kenara koyarım arada nostalji yapmak için çok iyi. Arabada kaset çalar kısmı için bende Connectte çok heveslenmiştim ama hevesim kursağımda kaldı kaset çalar çok boğuk ve kısık bir ses veriyor ama yine dinlenilebilir tabi. Ben fm çeviricisini octaviada unutunca istanbul-bursa-istanbul-çekezköy-edirne-çerkezköy-istanbul yaptım ne basın bozacağı kadar yüksek nede duyamayacağım kadar kısık olmayan bir düzeyde orjinal kayıt Ahmet Kaya/Neşet Ertaş/Hacı Taşan/Yıldız Tilbe dinlemek sardı. Ahmet Kaya kasediyle çerkezköyden edirneye 150 km boyunca 3500 devir sabit gitmiştim yarım depoya yakın yakıt yakmışımhatatat
Neşet Ertaş kasetlerimden birisini de kuzenim hacıladı canı sağ olsun😎
Arabaya olmasa bile eve kaliteli kaset çalar sistem kurmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ben her ne kadar 90’lar sonu çocuğu olsamda kuzenlerim sayesinde küçüklüğümde kurcalamış dinlemiştim. Şimdi bulsam alıp bir kenara koyarım arada nostalji yapmak için çok iyi. Arabada kaset çalar kısmı için bende Connectte çok heveslenmiştim ama hevesim kursağımda kaldı kaset çalar çok boğuk ve kısık bir ses veriyor ama yine dinlenilebilir tabi. Ben fm çeviricisini octaviada unutunca istanbul-bursa-istanbul-çekezköy-edirne-çerkezköy-istanbul yaptım ne basın bozacağı kadar yüksek nede duyamayacağım kadar kısık olmayan bir düzeyde orjinal kayıt Ahmet Kaya/Neşet Ertaş/Hacı Taşan/Yıldız Tilbe dinlemek sardı. Ahmet Kaya kasediyle çerkezköyden edirneye 150 km boyunca 3500 devir sabit gitmiştim yarım depoya yakın yakıt yakmışımhatatat
Neşet Ertaş kasetlerimden birisini de kuzenim hacıladı canı sağ olsun😎
Arabaya olmasa bile eve kaliteli kaset çalar sistem kurmayı düşünüyorum.
Güzel kasetlermiş :) gidilir yani uzun yola, öyle bir karma da bana lazım şimdi :D. Bende es kaza işte sağlam malzeme çıkınca alayım dedim.

Bu arada 1992 Ford Sierra trafik sigortası hizmeti aldım, Türkiye Sigorta diye bir firma 550₺ :). Mutlu oldum geçen yıl 800 küsürdü. Bi dönemler(2017 civarı Renault 9 sigortasına 1000₺ küsuratıyla ödedikten sonra bu motorsiklet gibi geldi.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım