En Son Ne Aldınız?

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,074
4,070
26
Arabanın sesi bariz değişmeye başlamıştı, iki susturucu da gitmiş. Bunun sonucu olarak iki susturucusu değişti.
Bazen çalışmıyordu, benzin pompası değişti. İnşallah sorun ondandır. Krank devir sensörü pahalı :D

Son düzenleme:

furkano

Panpa
7 Eki 2016
326
1,360
3,095
Marka
Citroen
2020 üretimi Hankook Kinergy 4S² 195/55 R15 85V H750 4 mevsim lastik aldım tanesi 600 liradan, internette en düşük fiyat 668 lira, lastikçiye geliş fiyatı 560 liraydı, ara ölçü olduğu için pahalı fiyatları.
Araçta 5 yıllık Kumho Ecowingler vardı, konfor arttı , onun dışında kuru zeminde frenlemesi normal ,ABS olmasaydı daha net yorum yapardım .Yağmur yağdığında ıslak zeminde frenlemeyi de denerim ,zaten önemli olan ıslak zemin performansı.

Vantuzlu telefon tutacağı (https://www.teknosa.com/ttec-flex-grip-compact-arac-ici-telefon-tutucu-p-145057633) almıştım iki hafta önce , iki hafta dayandı yapışkanı, doğru düzgün telefon tutacağı önerisi olan varsa önerilerini bekliyorum.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
2020 üretimi Hankook Kinergy 4S² 195/55 R15 85V H750 4 mevsim lastik aldım tanesi 600 liradan, internette en düşük fiyat 668 lira, lastikçiye geliş fiyatı 560 liraydı, ara ölçü olduğu için pahalı fiyatları.
Araçta 5 yıllık Kumho Ecowingler vardı, konfor arttı , onun dışında kuru zeminde frenlemesi normal ,ABS olmasaydı daha net yorum yapardım .Yağmur yağdığında ıslak zeminde frenlemeyi de denerim ,zaten önemli olan ıslak zemin performansı.

Vantuzlu telefon tutacağı (https://www.teknosa.com/ttec-flex-grip-compact-arac-ici-telefon-tutucu-p-145057633) almıştım iki hafta önce , iki hafta dayandı yapışkanı, doğru düzgün telefon tutacağı önerisi olan varsa önerilerini bekliyorum.
Telefon tutacağının vantuzunu fön makinesinin sıcak moduyla biraz ısıtırsanız sıfırlanmış gibi oluyor, sonrasında da tertemiz cama az miktar ıslatarak tekrar yapıştırıp deneyin isterseniz yenisini almadan. Ben tutmayan vantuza aynısını yaptım 3 aydır kıpırdamadı yerinden

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

@Toprak 'ın dediği fikri uyguladıktan sonra da memnun kalmazsanız trust'ı öneririm. 2 yıl boyunca trust'ın en ucuz ürünü olan urban serisini kullandım. Vantuzunda hiçbir problem yoktu, bozuk yolda telefon ağırlığına dayanamayıp telefon tutan kısımla vantuzun arasındaki parça kırıldı.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,018
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

Ben de Samsung'un vantuzlu tutacağını kullanıyorum. 2 yıl olmuştur herhalde. Sağlam ürün, memnunum.
@Toprak arkadaşımızın fön makinesi fikri güzelmiş. Denemeye değer.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,034
3
4,926
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Geçenlerde aldığım Tenda V1200 modemi birkaç gün deneyip beğenmedim,iade sonrasında @OzanDnz 'in tavsiyesiyle bugün Keenetic Extra AC1200 aldım :)
CoolerMaster Mastergel Maker aldım,1 sene sonra termal macun değişimi için.
Yakın zamanda Moov'dan 3 saatlik Clio 0.9 Manuel kiralamıştım,yine yakın zamanda bu sefer Cerato ya da Megane kiralayacağım gibi görünüyor,genel olarak fiyatı hariç uygulamayı beğendim çok pratik.Tiktak alternatifi çıkmış,belki ona da bakabilirim.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım