En Son Ne Aldınız?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,245
45,845
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ha bir de soğuk baklavasına felan iddiaya girmeyin.Sütlü olduğu için ağır basıyor.Zararlı çıkarsınız. 🤣
Sıradan bir 1 kg baklava olmuş 60-70 lira. Öyle fıstıklı mıstıklı, marka bir şeyse +100 lira. Bu devirde baklavasına iddiaya giren zengindir net.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,245
45,845
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kaliteli mekanlar çok daha pahalı dediğiniz gibi.Bir de içinde 'Gaziantep' kelimesi geçiyorsa artık siz düşünün.
Eskiden halı saha maçını kaybeden bile baklava alıyordu. Şimdi 10-15 kişilik baklava almaya kalksak maaşın yarısını orada bırakırız maalesef.

Son düzenleme:

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,831
2,105
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Benim öyle bir durum oldu çocuk doğduğunda.Pastanedeki fiyatları gördüğümde hemen zihnimdeki bulanık rakamlarla olasılıkları hesaplamaya başladım.Sonra hafif bir baş dönmesi, o sırada bolca fıstık ve şerbet kokusu içinde elimde büyük bir paket ve tuvalet kağıdı rulosu uzunluğundaki fişi görmem bir olmuştu. 🤣

• Haha
Tepkiler: kenblock

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Nüfustan Randevu alabilirsem ehliyet alacağım da, Bursa'da herkes mi ehliyete döküldü arkadaş, hiç bi ilçede randevu bulamıyorum. Neyse pusayım da pazaretsine bi randevu kapatayım...

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
Nüfustan Randevu alabilirsem ehliyet alacağım da, Bursa'da herkes mi ehliyete döküldü arkadaş, hiç bi ilçede randevu bulamıyorum. Neyse pusayım da pazaretsine bi randevu kapatayım...
Salı günü Dosya&sertifikanızı alabilirsiniz diye mesaj geldi . Randevulara bakayım dedim , oohhh aynı gün içinde bulunuyor dedim :)
Harç işlemlerini hallettim , dün randevu alayım dedim Ne İzmitte ne de çevre ilçelerde yok . Haftaiçi dersler var , o zamana kalmasın dedim Gölcükten aldım gidiyorum :)

O değilde , ehliyette de gölcük yazacak :(

• Haha
Tepkiler: alfhonso

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Salı günü Dosya&sertifikanızı alabilirsiniz diye mesaj geldi . Randevulara bakayım dedim , oohhh aynı gün içinde bulunuyor dedim :)
Harç işlemlerini hallettim , dün randevu alayım dedim Ne İzmitte ne de çevre ilçelerde yok . Haftaiçi dersler var , o zamana kalmasın dedim Gölcükten aldım gidiyorum :)

Valla sertifika bugün gelecek dediler az önce arayıp bi aksilik çıkmazsa tabi... Pazartesi sorduğumda cuma gelir demişlerdi zaten. orda bile yoğunluk var :) Her neyse, hafta başından beri randevu kovalıyorum, çevre ilçelere bakıyorum, göz karartıp karacabeye bile baktım ulan 60-70 kilometre uzak orda da yok. Pazartesi öğleden sonra boşum bari önümüzdeki haftanın randevuları açılsın da alayım hemen.. Bugün de öğleden sonra harçları vs yatırırım artık...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,614
18,402
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Gölcük bomboş valla ben de Gölcük'ten aldım

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
images

@2jzihtiyar fiyatını uygun görünce önerdi, telefonu değiştirdiğim için powerbank ihtiyacı doğmuştu bunu aldım; boyutu ufak, çok ince değil ama gerekirse cepte de taşınabilir, bir kez powerbanki bir kez de onunla telefonu şarj ettim, izlenimlerim olumlu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım