En Son Ne Aldınız?

atoprak

Panpa
Beğeni Puanı
1,898
Marka
Seat
Arkadaşlar,

Ben geçen ay ev tipi bir vakum makinesi (gıda için) aldım AliExpress den.. anca geldi ... ama geldi işte :)
Bir kaç kez deneme yaptım ve oldukça iyi sonuç aldım... vakum işini ışık hızında yapmıyor ama yapıyor...

Mesela dondurduğunuz ama sonra çıkarttığınız da üzerinde buz katmanı oluşmuş, özellikle et, kıyma gibi gıdaların saklanması ve buzlukta daha az yer kaplaması için bence iyi bir ürün ... AliExpress den makul fiyata da alınıyor

Ekli dosyalar

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Panpa
Beğeni Puanı
10,770
Marka
Ford
Orjinali bilmezler mi ya nasıl para kazanıyorlarmış😄
Orijinal olduğunu bilirler üstünde etiketi var şeyi var ama orijinal Sierra jantı olduğunu bilmeyebilirler, bu jantlar sadece 87-93 arasındaki GLS-Ghia gibi modellerinde çıktı onu demek istedim.Yoksa haklısın bilmez olurlar mı yutarlar adamı, Allah muhafaza.

Son düzenleme:

OzanDnz

Panpa
Beğeni Puanı
2,353
Marka
Ford
500 tl 4 tane jant+lastik hurdacılar sağolsun nerden bilsin orijinal jantı ya da nerden bulsun orijinal arayan alıcıyı onlar da verdi gitti, ben de şu an altındaki ucûbe jantlardan kurtulacağım umarım.
bedava rakama bulunmuş. güle güle kullanın şimdiden. oem jant her zaman iyidir.

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Panpa
Beğeni Puanı
10,770
Marka
Ford
bedava rakama bulunmuş. güle güle kullanın şimdiden. oem jant her zaman iyidir.
Teşekkür ederim, aynen OEM iyi oluyor bir de kışlıkları var Borbet gibi onlar da fena durmuyor ama altındaki yazlıklar bildiğiniz Çelik desinler diye çelik bir janttı.hatatat