En Son Ne Aldınız?

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Panpa
Beğeni Puanı
10,781
Marka
Ford
2 paket zehir
Yarimin biraz üstünde olan depoyu tamamlamak
Dinlenme tesisinde bulduğum pek kaliteli olmasada idare edecek uzun kollu kadife gömlek
Şimdi yola tam anlamıyla devam edebilirim.
“Yarim in biraz üstünde olan diyince ne oluyor falan oldum ikinci okuyuşumda çözebildim.hatatat

Kim?

Panpa
Beğeni Puanı
1,841
Marka
Subaru
Aliexpress den elektronik cihaza yedek parça aldım çakma çıktı satıcıya söyledim ingilizcesi yok denicek kadar kötü. Tartışma başlattım, para iadesi istedim reddetti. 27 sinde aliexpress devreye giricek bakalım nasıl oluyor. Bu durumu daha önce yaşayan oldu mu ?

Edit: kısmi imla

Son düzenleme:

seyficn

Taklacı Güvercin
Beğeni Puanı
61
Marka
Alfa Romeo
31 tlye hepsiburadadan kauçuk paspas aldım, sadece ön iki, zaten araç tek kapı olduğundan arkaların olmaması işime geldi :D bir kilo da çekirdek kahve

applejack35

Profesör
Beğeni Puanı
361
Marka
Opel
evet 4 adet çıkma lastik aldım, eskileri hem 2008 üretimiydi hem de ne dişi kalmıştı ne bir şeyi.. iyi oldu en azından araba duruyor artık. virajlarda da daha çok güven veriyor.. sıfır alacaktım ama arabayı 2020 haziran ayında zaten çıkartmam gerekiyor, çok masraf etmeyeyim dedim. :D

Ekli dosyalar

sputnik

Üye
Beğeni Puanı
10,812
Marka
Lexus
Türkiye'de hala ucuz şeyler var demek ki :)
Nasıl çıkacak bilmiyorum, PTT kargo sağolsun kaç gündür getiremedi. Tam olarak 16,44 liraymış. Kuruşu hatırlayamayıp yuvarlamıştım. Hepsiburada da satılıyor, alfais diye bir marka mavi renk.

ykaraca

Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
21
En son bilgisayar kasası ve güç kaynağı aldım. Güç kaynağında FSP'den şaşmayın.

sputnik

Üye
Beğeni Puanı
10,812
Marka
Lexus
Nasıl çıkacak bilmiyorum, PTT kargo sağolsun kaç gündür getiremedi. Tam olarak 16,44 liraymış. Kuruşu hatırlayamayıp yuvarlamıştım. Hepsiburada da satılıyor, alfais diye bir marka mavi renk.
Dün geldi. İyi paketlenmiş, Alfais bilmediğim bir marka. Çin malıymış ama firma hk. bir bilgi yoktu paket üstünde. Üründe bir sorun çıkmadı. İlandaki fotoğrafa göre daha koyu bir mavi. Altta yorumlarda çok kötü kokuyor diyenler vardı ama bana gelende öyle bir sorun yok, yaklaştırıp koklayınca yeni plastik kokusu geliyor doğal olarak ama öyle bütün ortamı saran bir koku yok (internette olumsuz yorum okuyup aldığım ürünlerde büyük oranda olumsuzluğa denk gelmiyorum, ya şanslıyım ya millet bire bin katıp yazıyor).
@bt

dthhasan

Hasan
Panpa
Beğeni Puanı
6,289
Marka
Renault
Mark tildenin robosapien v1 insansı kumandalı robotunu aldım.