En Son Ne Aldınız?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Motor ustasından başkasına elletme derim kanka. Veya bir arkadaş bul bu 3000 devirde yapılan bi ayar var onu yapın beraber. Onun dışında senin araba benzinde kusursuz çalışıyor mu
motor ustası yaptı en son bu ayarı zaten.

Benim araba ben almadan önce bi 6+ ay yatmış ondan öncesi bilinmiyor. Benzinde normal çalışıyor ama boruları komple yenilemem lazım uçlardan çatlamış kaçırma oluyo sürekli ben yaptıkça başka yer çıkıyo sürekli

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
motor ustası yaptı en son bu ayarı zaten.

Benim araba ben almadan önce bi 6+ ay yatmış ondan öncesi bilinmiyor. Benzinde normal çalışıyor ama boruları komple yenilemem lazım uçlardan çatlamış kaçırma oluyo sürekli ben yaptıkça başka yer çıkıyo sürekli
Boruları direk sıfırla derim ben sana. Geçen benim kırmızıya 50 lira benzin aldım. Gazdayken dükkana girdim yere şıp şıp akıyor. Saolsun ustama hallettik ama benzinde araba çalışmıyor karburatorde bi iğne ve iki tane top olan bişey var o hava kaciriyormus o yüzden benzinde çalıştıramadım. O yüzden de gaz ayarı p*ç oldu gelen giden de elleyince yakıtımız arttı

man28

Asfalt Kurutucu
4 Haz 2019
103
41
695
34
Marka
Volvo
Kendime gittim 800 tl ye 4 parça kıyafet aldım kışlık pantolon ve gömlek.. baktım araç fiyatları olacak gibi değil, güzel güzel giyinir elimdeki araca binerim

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Biz anca arabaya yediriyoz🙃 Vernet marka termostatla contalarını aldık bakalım bugün de

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Kot
Kanvas pantolon
Balıkçı yaka triko
Ayakkabı
Gün sonu bilançosunu ben bile hatırlamak istemiyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım