En Son Ne Aldınız?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
R7XQxh.jpg

Media world iftiharla sunar

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bir dakika bu ürünlerin ikiside sıfır mı ?

PS4 Pro 1500 TL Xbox One S Digital Edition 800 TL doğru mudur?

Abi direkt ticarete atıl :D
İkinci el sanmis olamazsin :D

Media marketin yurtdisi versiyonunda media world ismi gir netten fiyatlarina bak ustune gerci yuzde 13 vergi indirimide aliyorum onu katmadim
Fiyatlar dogru ps4 pro 1500 xbox 800 tl 0 km ikiside ahanda resmi :D

• Haha
Tepkiler: Berkin

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
İkinci el sanmis olamazsin :D

Media marketin yurtdisi versiyonunda media world ismi gir netten fiyatlarina bak ustune gerci yuzde 13 vergi indirimide aliyorum onu katmadim
Fiyatlar dogru ps4 pro 1500 xbox 800 tl 0 km ikiside ahanda resmi :D
1771 TL şu anda Media World sitesinde, yine ucuz yine ucuz. Rakamlar güzel valla.

Burada 2700-2800 o da duruma göre değişiyor bazısı paralel ithalat bazısı distribütör ki resmi garantinin hiçbir faydasını görmedim ben PS4'ü de yurt dışından almıştım bir bozulma durumu filan da olmadı.

Düşün yani otomatik kafa ikinci ele gitti sıfır düşünemedim bile :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
1771 TL şu anda Media World sitesinde, yine ucuz yine ucuz. Rakamlar güzel valla.

Burada 2700-2800 o da duruma göre değişiyor bazısı paralel ithalat bazısı distribütör ki resmi garantinin hiçbir faydasını görmedim ben PS4'ü de yurt dışından almıştım bir bozulma durumu filan da olmadı.

Düşün yani otomatik kafa ikinci ele gitti sıfır düşünemedim bile :D
Site biraz daha pahali magazalardan yurtdisi icin. Birde uzerine vergi indirimi yapmiyor netten alip magaza teslim yapsan bile. O yuzden dukkanlarda bi tik ucuz oda bize 6 kusurla carptigimiz icin bi tik ediyor sana 200 tl aslinda :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Son zamanlarda erozif gastritim arttı.Demir seviyelerim düştü.Artması 3 ay sürüyor depoları doldurana kadar böyleyiz

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
891
1
1,684
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
İyi yapıyorsun bence satarken de servis bakımlı olmasının avantajını göreceksin mutlaka
Zaten alırken de özellikle servis bakımlı olanını tercih ettim. Görece olarak 2. elleri de daha iyi oluyor. Ve dışarda yapacağım kârı iyi niyetin bana sağladığı birkaç yardımdan dolayı çoktan kapattım.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,266
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
servise günde 1 lira farkla götürüyoruz en basitinden içimiz rahat oluyor.adam gibi muamele görüyoruz yada balata spreyi gibi plastiğe zarar veren bir spreyle motor temizlenmiyor.4.1 litre yağ koyulması gereken arabaya 4.0 yada 3.9 litre yağ koyulması gereken araca 4.0 yağ koymuyorlar.satarken artısını görüyoruz.aracı yıkıyorlar rütuşlar ücretsiz .taksit yapıyorlar fatura kesiyorlar gider gösterebiliyoruz.clionun bakımı serviste 350 tl.vw gerçi biraz pahalıymış.

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai

Fiyat bana uygun geldi geçmiş olsun. Elbet dışarıda daha ucuza gelecektir. Uğraşmak istemeyenler için yetkili servis en güzeli. Yedek parçalar orjinaldir ama en kaliteli yağları kullanmazlar. @GeneralCevdet e selam olsun :)

servise günde 1 lira farkla götürüyoruz en basitinden içimiz rahat oluyor.adam gibi muamele görüyoruz yada balata spreyi gibi plastiğe zarar veren bir spreyle motor temizlenmiyor.4.1 litre yağ koyulması gereken arabaya 4.0 yada 3.9 litre yağ koyulması gereken araca 4.0 yağ koymuyorlar.satarken artısını görüyoruz.aracı yıkıyorlar rütuşlar ücretsiz .taksit yapıyorlar fatura kesiyorlar gider gösterebiliyoruz.clionun bakımı serviste 350 tl.vw gerçi biraz pahalıymış.
Bana uygun geldi Volvoya 900 liradan aşağı ödemedim şimdiye kadar. Golf 1.6tdi’da kuzenim 1200 civarı ödediğini söylüyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım