En Son Ne Aldınız?

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,266
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Henüz onu test etme fırsatı bulamadım hocam, evet o durumdan şikayet eden baya bir kişi var. Güncellemeyle düzelir inşallah.
Alışkanlık ekle ile düzeliyor aslında.sarsıntıdan diş fırçalamayı 1 km sayabiliyor ama dediğim gibi alışkanlık ekle ile diş fırçalama hareketini tanıtmak gerekiyor

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,066
3,046
4,070
26
Alışkanlık ekle ile düzeliyor aslında.sarsıntıdan diş fırçalamayı 1 km sayabiliyor ama dediğim gibi alışkanlık ekle ile diş fırçalama hareketini tanıtmak gerekiyor
Kordona takmaya daha tam alışamadım, çıkarmasını da ilk başta becerememiştim alttan bastırılarak çıkartıldığını sanmıştım(o anlık merak ve heyecanla mantıklı düşünemedim) , video izleyince nasıl olduğunu çözebildim anca. Kordona takma kısmını da izledim ama şak diye oturmuyor, üst ve alttan oturuyor önce yanları sonra ben düzeltiyorum. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz hocam? Uzun süreli kullanıyorsanız tak-çıkardan dolayı kordonda bir gevşeme durumu oluştu mu?

Son düzenleme:

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,266
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Kordona takmaya daha tam alışamadım, çıkarmasını da ilk başta becerememiştim alttan bastırılarak çıkartıldığını sanmıştım(o anlık merak ve heyecanla mantıklı düşünemedim) , video izleyince nasıl olduğunu çözebildim anca. Kordona takma kısmını da izledim ama şak diye oturmuyor, üst ve alttan oturuyor önce yanları sonra ben düzeltiyorum. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz hocam? Uzun süreli kullanıyorsanız tak-çıkardan dolayı kordonda bir gevşeme durumu oluştu mu?
2 aydır kullanıyorum.2 kere çıkardım kolumdan.suya giriyor.duşada havuzada bunla giriyorum.mi band 2 vardı bende onu çıkarmak gerekiyordu ama bunu gerekmiyor.benim için en güzel 3 özelliği
1- sürekli telefonum sessizde ekrandan gerek mesaj gerek arayanı görebiliyorum
2- alarmı çok güzel biri sakince bileğimi ittiriyor gibi uyandırıyor kimse rahatsız olmadan en basitinden
3- telefonumu bul modu sürekli dağınıklıkla kaybolan telefonum sessizde bile olsa ötmeye başlıyor.
ilk şarjı 22 gün ikinci şarjı 28 gün dayandı.
Havalimanındada çıkarmaya gerek duymadım sabihada ve 3. Havalimanında gerek malatya havalimanında ötmedi.zor çıkması ve kilit mekanizması bence çok başarılı.
Adımları fazla sayıyor desemde iphone 7 17600 diyor mesela bu 18.300 diyor öyle aşırı bir farkı da yok.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım