En Son Ne Aldınız?

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,267
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
  • Haha
Tepkiler: bt

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
1593430754735.png

Bmw M Sport Lisanslı Polo yaka t-shirt aldık. Artık mecbur arabasını da alıcaz. nasip olur mu :p

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Sürekli evde durduğum için diş bakımını çok ihmal ettiğimi düşündüm, aldık o kadar kullanırız diye şunları almış bulundum. Piyasaya göre gayet uygun A101 online mağaza fiyatları kargo-teslimat süreci hakkında elime ulaşınca editlerim.
Oral-B Vitality Cross Action Diş Fırçası - Siyah
Oral-B Diş Macunu Pro Onarım Beyazlık
Buna bir güncel çekeyim A101 siparişim elime ulaştı. Adamlar ufacık 2 ürün için koca laptop kolisinde göndermiş tavsiye ederim :D

Ek olarak
iPhone SE 128 n11'den daha önce alışveriş yaptıysanız güzel kuponlar veriyor, hem kupon hem de fiyat avantajıyla 64 parasına 128 almış olduk.
Kılıf+Cam Yani bu site hakkında şunu belirtmem lazım gece sipariş verdim sabah 8'de kargoya verildi diye mesaj geldi özellikle şu dönemde tebrik ettim fiyat da emsallerine göre uygun :D !! EDİT: Yanlış ürün yollamışlar iyi ki Maşallah dedik, iade için geri yolluyorum sürece göre söversem buraya tekrar edit yaparım :D
8,5 Litre Shell V-Power Benzin (İndirim gelcekmiş gece yaklaşık 1 TL zarardayız :D )

Son düzenleme:

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
891
1
1,687
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Evet hocam daha önce beyaz istemiştim ürün kalitesiz çıktı. Bu sefer böyle deneyeyim dedim. Normalde karşıyım böyle şeylere ama servis bile orijinal ekipman/aksesuar olarak satıyor. Beğenmezsem de sökerim. 3 yıl oldu çok ellemedim arabayı, maksat baba arabası imajından biraz kurtulsun😀

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım