En Son Ne Aldınız?

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Far temizliği aldım.
IMG_20200707_200552.jpg

Fotoğraf atmakla uğraşmak yerine Instagram sayfalarindan alip yapıştırdım :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
200 TL'lik benzin, 104 tl'lik lpg. sonra da zam haberi geldi zaten :p

• Üzgün
Tepkiler: bt

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
hocam urunler gercek mı emıtasyon mu anlam veremıyorum ? hep karsıma cıkıyor sosyal medyada
ürünler orjinal ihraç fazlası genelde. farklı bir tarzı var, ancak uygun frekans yakalandıktan sonra sorun olmuyor. en azından bende sorun yok. ölçüm artık belli oldu, uygun ve ilgimi çeken ürün olduğunda tek mesajla ürün alıyorum.

M sport tişörtünü buraya arabayla ilgili diye attım ama kendisinden epey fazla Allsaint t-shirt aldım. beymen fiyatı 300 küsür tl olan tshirtleri, LCW, Koton parasına giyiyoruz ve gerçekten neden o kadar pahalı olduğunu hissettiren kalitede.

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
ürünler orjinal ihraç fazlası genelde. farklı bir tarzı var, ancak uygun frekans yakalandıktan sonra sorun olmuyor. en azından bende sorun yok. ölçüm artık belli oldu, uygun ve ilgimi çeken ürün olduğunda tek mesajla ürün alıyorum.

M sport tişörtünü buraya arabayla ilgili diye attım ama kendisinden epey fazla Allsaint t-shirt aldım. beymen fiyatı 300 küsür tl olan tshirtleri, LCW, Koton parasına giyiyoruz ve gerçekten neden o kadar pahalı olduğunu hissettiren kalitede.
hocam urunler gercek mı emıtasyon mu anlam veremıyorum ? hep karsıma cıkıyor sosyal medyada

Ürünler tamamen orjinal ondan yana hiç sıkıntı yok okan abi de 10 numara adamdır 3 4 sene alışveriş yaptım, ürünlerde hiç sıkıntı yaşamadım. En iyi fiyat garantisi diyor haklı daha uyguna satan yok. Fakat belli bir zamandan sonra iletişimimiz bozuldu ondan dolayı. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
@bt @Toprak hayırdır lubex'ten sponsorluk mu aldınız naptınız :D
Müdür ilk 100 km'de benim motor çok beğendi kendisini. :) Ben de o paraya sentetiği geçtim, yarı sentetik yağ bile bulamaz oldum. 80-85 civarı aldığım mobil'i aynı fiyatlara bulsam bu maceraya girmezdim, bi baktım 90küsürlere fırlamış. O yüzden...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hemen herkes çok memnunmuş. Samsung Store'dan güya orijinal diye aldığımız bir halta yaramadı. Bakalım bu ne yapacak ?
Ekran Görüntüsü (15).png

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kaput içi kablolar için bez bant
İspirto
Çakmak gazı

Ev mi köprüaltı mı belli değil. İnternet alışverişi yapacağım, var mı bi isteğiniz ihtiyacınız diye sordum. Sipariş listesine bak :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım