En Son Ne Aldınız?

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Sen hep 50 liralık alıyorsun zaten
Bu aralar öyle ya, depoyu doldurunca daha da çok geziyorum bazen yolu falan uzatıyorum ayağıma sahip oluyorum bu aralar. Dün gece 3.2 yaktım gelene kadar sabah 4.5 oldu birazcık hızlı gelmiş olabilirim.
1600151654707.png

• Wow
Tepkiler: Akın ve Diaspolis

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Nintendo 3DS Şarj Aleti

Japonya'dan özel olarak getirttiğim konsolumu bir süredir kullanmıyordum, dili tekrardan öğrenme girişimim ile birlikte (Japonya'dan alınan 3DS'ler her şeyiyle Japonca) kaybolan şarj aletini almak lazımdı.

SanDisk 256GB Extreme MicroSDHC UHS-3 Hafıza Kartı

Nintendo Switch'te 64 GB hafıza kartı var ve oyunlara yetmiyor (hoş fiyatlarından dolayı yeni oyunda almıyoruz ama). Onun için hafıza kartı gerekiyordu. Gönül 400 GB isterdi ama fiyatlar uçmuş. Bundan çıkan 64 GB kartta 3DS'e gidecek. 3DS kırılabildiği için bol bol korsan oyun yüklenir ona.

Sony Mdr-XB50APL Kulaklık

Kardeşime aldık bunu da. Birkaç seferdir 100'er TL'lik kulaklık alıyor 1. yılını doldurmadan hepsi çöpe gidiyor ki hepsini evde kullanıyor. Bu sefer biraz daha kaliteli bir ürün tercih edelim dedik aldık.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,527
2,696
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Tüvtürk öncesi rot balansa girdim. (80 TL) Hafif bir sağa çekme vardı düzeldi, direksiyonda yarım cm kadar belli belirsiz boşluk vardı o halloldu.
Far ve fren ayarını yaptırdım(40 TL)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım