ETS 2 konvoy

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
müsait olduğunuz bir gün yine konvoy yapalımmı :D Ben aldım bilgisayarımı hazırım yani yapalım dediğiniz zaman hazırdayım :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
75 GB'lık bir güncelleme daha geldi beyler. Çekiciler için 8*4 şasi seçeneği geldi ağır yükler için. Ayrıca şasi seçerken sağ üst köşede seçilen şasinin ve mevcut şasinizin avantaj ve dezavantajları yazıyor. ( Yokuş performansı, arazi kabiliyeti, manevra kabiliyeti v.s ). Yeni 12+2 şanzıman seçeneği geldi.
Yakın zaman içerisinde yeni Scania serisi oyuna eklenecek. Yeni çift dorseli, tonajı 40-50 tona yaklaşan ağır yükler de eklenecek. Oyunu orijinal oynayanlar güncellemelerini yapabilirler.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,284
21,706
5,320
26
Avcılar-Darıca
75 GB'lık bir güncelleme daha geldi beyler. Çekiciler için 8*4 şasi seçeneği geldi ağır yükler için. Ayrıca şasi seçerken sağ üst köşede seçilen şasinin ve mevcut şasinizin avantaj ve dezavantajları yazıyor. ( Yokuş performansı, arazi kabiliyeti, manevra kabiliyeti v.s ). Yeni 12+2 şanzıman seçeneği geldi.
Yakın zaman içerisinde yeni Scania serisi oyuna eklenecek. Yeni çift dorseli, tonajı 40-50 tona yaklaşan ağır yükler de eklenecek. Oyunu orijinal oynayanlar güncellemelerini yapabilirler.
Oyuna GTA modu falan eklediler heralde 75 GB :D
Uzun süredir oynamıyorum en çok merak ettiğim şey yeni gelen 6 ileri modu.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aynen 6 ileri şanzuman gelmiş diyorlar videolarda. Özellikle G27-29 gibi direksiyonlarda 12 ileri güzel olmuyordu 6 çok güzel olur diye düşünüyorumç
Ben direksiyonsuz oynuyorum klavyeden. Ama manuel olarak kendim vites değiştiririm otomatikte hiç kullanmam. 6 ileri şanzıman ilk geldiğinde vites geçişlerinde ufak bir sıkıntı vardı. Vitesi değiştirirken elini gazdan çekip tekrar basman gerekiyordu. Daha sonra yazılımla bunu düzelttiler ki çok kıvamında ve güzel oldu. Tıpkı binek araç kullanıyormuşsun gibi rahatladı vites değişimleri. Ama ben şimdi yeni gelen 12+2 şanzımana geçtim tekrar çünkü bu şanzımanla beraber tırın yokuş performansı, arazi kabiliyeti falan arttı. Zaten oyuna gelen yeni özellikle beraber 12+2 şanzıman ve 6*2 arka aks kontrollü şasi kombinasyonuna geçtiğinde tırın manevra kabiliyeti, yokuş performansı, yol tutuş v.s zirve yapıyor.

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
877
2,044
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
9E7BA91E0EACA36D90393FE09730C5321689E23F

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sakın tren geçidinden uçmayı denemeyin ben kırmızıya kalmamak için 170 ile geçeyim dedim arabaya bir şey olmuyor ama dorse direk %100 :(
Ekli dosyayı görüntüle 7351
Otomobil dorsesi maalesef en hassas yüklerden biri. Az dokundursan direkt hasar alıyor. Ama ben daha önce çok defa uçtum, havaya kalktığı sırada ve indiği sırada direksiyona müdahale etmezsen yük bir zarar görmeyebiliyor :)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,284
21,706
5,320
26
Avcılar-Darıca
Otomobil dorsesi maalesef en hassas yüklerden biri. Az dokundursan direkt hasar alıyor. Ama ben daha önce çok defa uçtum, havaya kalktığı sırada ve indiği sırada direksiyona müdahale etmezsen yük bir zarar görmeyebiliyor :)
Uçarken direksiyonun titreşim motorları bi aptal oluyor zaten :D Ağır yükle uçunca biraz sekiyor ama çok zevkli :D

Gerçekte de bu kadar kazanıyor mu tırcılar acaba :rolleyes: Tek teslimat ile GT-R sahibi olmak :D
ZZbGqZ.png

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Uçarken direksiyonun titreşim motorları bi aptal oluyor zaten :D Ağır yükle uçunca biraz sekiyor ama çok zevkli :D

Gerçekte de bu kadar kazanıyor mu tırcılar acaba :rolleyes: Tek teslimat ile GT-R sahibi olmak :D
ZZbGqZ.png
Benim bildiğim evet. Çok kazanıyorlar ama o oranda da masraf yapıyorlar. Tırın yoksa ve şoförsen kuzey ırak v.s oralara şoforlük yaparsan iyi para veriyorlar sadece. Ama kendi tırın varsa evet güzel kazanıyorsun. Ama unutmamak lazım, masrafları çok fazla. Bu tırların bir lastik yenilemesi bile 15-20 bin liraları bulabiliyor.

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
Benim bildiğim evet. Çok kazanıyorlar ama o oranda da masraf yapıyorlar. Tırın yoksa ve şoförsen kuzey ırak v.s oralara şoforlük yaparsan iyi para veriyorlar sadece. Ama kendi tırın varsa evet güzel kazanıyorsun. Ama unutmamak lazım, masrafları çok fazla. Bu tırların bir lastik yenilemesi bile 15-20 bin liraları bulabiliyor.
Çok kazanıyor olabilirler ancak bununda bir bedeli oluyor abi sonuç olarak. Ne kadar kazanıyorsan o kadar yola gitmen gerekiyor ve sonucunda özel hayatın o kadar az oluyor vs vs..
Ek olarak şunu ekleyeyim eğer bilgisayarınız çok iyi değilse kabin içi aksesuar paketini almamanızı öneririm. Tahmin ettiğinizden çok daha fazla fps düşürüyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım